Nowy Członek PIPC: JWP Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska sp. j.

17 stycznia br. do Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego przystąpiła Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska sp. j.

Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi jest jedną z wiodących kancelarii prawa własności intelektualnej w Polsce. Od 25 lat doradza krajowym i zagranicznym firmom, jednostkom naukowo-badawczym oraz indywidualnym twórcom i wynalazcom, dostarczając wiedzę i kompleksową pomoc prawną w zakresie ochrony i zarządzania własnością intelektualną i przemysłową.

Przeszło 70-osobowy zespół Kancelarii tworzą doświadczeni krajowi i europejscy rzecznicy patentowi, adwokaci i radcowie prawni, konsultanci i eksperci różnych specjalności.

Kancelaria specjalizuje się w ochronie wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, znaków towarowych, oznaczeń geograficznych, nazw domen internetowych, praw autorskich i nazw firm. Doradza również w sprawach związanych z zarządzaniem i obrotem prawami własności intelektualnej, prowadzi badania patentowe i zdolności rejestrowej oznaczeń, postępowania rejestrowe, sporne i sądowe przed krajowymi i europejskimi organami administracji i sądami, udziela pomocy w sprawach naruszeń praw wyłącznych oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji.

Kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu prawie 30 tys. spraw dla 6 tys. krajowych i zagranicznych klientów wielu branż, w tym między innymi chemicznej, farmaceutycznej, biotechnologicznej, kosmetycznej, elektronicznej, telekomunikacyjnej, samochodowej, medycznej, nanotechnologii, usług finansowych, wydawniczej, spożywczej, spirytusowej czy odzieżowej.

Kliknij, żeby przejść na stronę Kancelarii JWP 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *