
Live Monitoring – innowacyjne narzędzie ograniczania ryzyka
Polska Izba Przemysłu Chemicznego i Dräger Polska zapraszają na warsztat „Live monitoring – innowacyjne narzędzie ograniczenia ryzyka”.
Spotkanie odbędzie się 19 października 2024 r. o godz 10:00 w Hotelu Novotel City West w Krakowie w ramach II edycji Workshops&Networking PIPC „Cyfrowa i Bezpieczna Chemia”.
Podczas warsztatu zaprezentowane zostanie w praktyce innowacyjne rozwiązanie umożliwiające monitorowanie obszaru w celu zapewnia maksymalnego bezpieczeństwa pracowników i zakładu przy minimalnym nakładzie pracy.
Live Monitoring Dräger
Założeniem systemu Live Monitoring jest połączenie wszystkich urządzeń w jeden inteligentny system oraz wykorzystanie zebranych danych do zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności zakładu. System składa się z detektorów gazu, dedykowanej bramy, oprogramowania oraz aplikacji do gromadzenia i ewaluacji danych. Całość pomaga dokładniej monitorować wrażliwe obszary, aby jak najlepiej wykorzystać system detekcji gazu przy jednoczesnej poprawie bezpieczeństwa w danej lokalizacji. Dzięki dostępnej aplikacji użytkownik ma stały wgląd w dane urządzeń umieszczonych w strefie.
Ponadto podczas kolacji networkingowej o 19:30 pierwszego dnia wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w pokazie Safety Car firmy Dräger. Samochód wyposażony jest w różnorodne systemy bezpieczeństwa, umożliwiające m.in. detekcję gazu i nie tylko.
Prelegenci
Warsztat poprowadzą Michał Motyka - Head of Safety Division, Adam Kapkowski – Regionalny Inżynier Sprzedaży oraz Mateusz Seget – Inżynier Sekcji Wynajmu i Analiz Bezpieczeństwa.
Warunki udziału w Workshops & Networking PIPC „Cyfrowa i Bezpieczna Chemia”
Workshops & Networking PIPC „Cyfrowa i Bezpieczna Chemia” to druga edycja całodniowych warsztatów, spotkań i pokazów organizowanych przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego wraz z Partnerami Projektów PIPC (Programu Bezpieczna Chemia i Projektu Chemia 4.0) i współpracującymi podmiotami. Pierwszego dnia (19 września) odbędą się równoległe warsztaty i prelekcje. Wizyta studyjna w Centrum Badawczym ABB Polska oraz wieczorne spotkanie integracyjne zakończą dzień. Drugiego dnia (20 września) planowane jest śniadanie biznesowe w formule moderowanych rozmów round-table, co zakończy całe wydarzenie.
Udział w wydarzeniu jest limitowany i odpłatny. Rejestracja na wydarzenie dostępna jest na stronie: https://rejestracja.pipc.org.pl/rejestracja
- Dla Członków PIPC udział w wydarzeniu kosztuje 399 zł + VAT.
- Dla przedstawicieli organizacji niezrzeszonych w PIPC udział w wydarzeniu kosztuje 799 zł + VAT.
Bilet zawiera: - Udział we wszystkich warsztatach i spotkaniach odbywających się w ramach “Workshops&Networking PIPC” 1. dnia wydarzenia (19 września);
- Przerwy kawowe oraz lunch 1. dnia wydarzenia;
- Udział w wieczornej kolacji networkingowej na zakończenie 1. dnia wydarzenia;
- Udział w śniadaniu biznesowym 2. dnia wydarzenia (20 września).
*Organizator nie zapewnia noclegu uczestnikom.
Noclegi
W ramach pakietu konferencyjnego organizator nie zapewnia noclegu.
Rekomendujemy zakwaterowanie w hotelu, w którym odbędzie się wydarzenie – Hotel Novotel City West, ul. Armii Krajowej 11, 30-150 Kraków
Dla uczestników konferencji dostępne są pokoje jedno- i dwuosobowe w następujących cenach:
- jednoosobowy ze śniadaniem – 400,00 zł
- dwuosobowy ze śniadaniem – 450,00 zł
- parking hotelowy – 65,00 zł/doba.
Powyższe ceny noclegów dostępne są tylko do 20 sierpnia. Po tym terminie cena może być wyższa.
W celu zarezerwowania pokoju należy uzupełnić załączony niżej formularz i odesłać bezpośrednio do hotelu, najpóźniej do 20.08.2024, na podany adres email: h3407-sb@accor.com
UWAGA! Liczba pokoi dostępnych w hotelu jest ograniczona. Rekomendujemy dokonanie rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem.