Katalog promujący polski biznes na rynku katarskim

 Katalog promujący polski biznes na rynku katarskim

Ambasada RP w Dosze uprzejmie informuje, że w odpowiedzi na zainteresowanie lokalnych partnerów, podjęła się zebrania oferty polskich przedsiębiorstw dla rynku katarskiego.

Oferta będzie wykorzystana do promocji potencjału polskich firm i wspomagać w nawiązaniu nowych relacji biznesowych. Zebrane informacje pozwolą na opublikowanie elektronicznego (opcjonalnie również drukowanego) katalogu promującego polski biznes w Katarze, który będzie dostępny na naszej stronie internetowej, a także przekazany przez ambasadę katarskim instytucjom gospodarczym i stowarzyszeniom biznesu, w tym także w trakcie ważnych wydarzeń polityczno-gospodarczych. Z przekazanej bazy danych będziemy również korzystać przy okazji współorganizacji targów, forów biznesowych i misji gospodarczych.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem trwałych kontaktów biznesowych z katarskimi firmami i instytucjami, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej inicjatywie.

Zgłoszenie jest bezpłatne i wymaga jedynie potwierdzenia przez Państwa mailem zwrotnym zainteresowania, wraz z następującymi danymi w języku angielskim:

1. nazwa firmy,

2. logo,

3. imię i nazwisko oraz zdjęcie osoby zarządzającej organizacją,

4. dane kontaktowe: strona internetowa, adres e-mail, nr telefonu, osoba dedykowana do kontaktu ws. rynku katarskiego

5. krótki opis (do 250 wyrazów) profilu działalności i/lub oferty dla rynku katarskiego.

Uprzejmie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 11 czerwca br.

Osobami odpowiedzialnymi za projekt w ambasadzie są p. Katarzyna Łańcut (katarzyna.lancut@msz.gov.pl) oraz p. Bożena Czaja (bozena.czaja@msz.gov.pl).

Posty pokrewne