Nowy Członek Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego – Luneos Sp. z o.o.

 Nowy Członek Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego – Luneos Sp. z o.o.

Polska Izba Przemysłu Chemicznego ma przyjemność poinformować, że do grona Członków dołączyła firma Luneos Sp. z o.o.

Firma Luneos pomaga polskim przedsiębiorcom zmniejszyć koszty energii bez ponoszenia kosztów inwestycyjnych.
Misją Luneos jest rozwój Transformacji Energetycznej przedsiębiorstw, zapewniając dostęp do jej realizacji, bez środków na start, dzięki formule ‚as a service’.

Wszystkie projekty realizowane są w oparciu o innowacyjny model finansowania – niezależnie od posiadanego budżetu, Luneos w 100% finansuje instalacje Transformacji Energetycznej. Zapewnia nie tylko stabilne finansowanie, ale również przygotowanie, realizację oraz pełen serwis projektów z zakresu m.in. fotowoltaiki, modernizacji oświetlenia LED, kogeneracji, magazynowania i sprzedaży zielonej energii. Projekty są zarządzane od początku do końca, z uwzględnieniem audytu obiektu, doboru rozwiązania i konserwacji.

Luneos transformację opiera na sześciu filarach:

• Obniżeniu kosztów energii – Produkcja energii z własnego źródła oraz spłata inwestycji niezmienną ratą realnie obniża koszty pozyskiwanej energii. Inwestycja w nowoczesną i zmodernizowaną technologię to obniżenie ilości zużytej energii, czyli zmniejszenie rachunków.
• Optymalizacji zużycia energii – Profesjonalny audyt i projekt dopasowują do firmy rozwiązania, które pozwalają na zmniejszenie zapotrzebowania na energię elektryczną. Dostosowanie rozwiązań i odpowiedniej technologii do sposobu pracy firmy oraz warunków technicznych pozwoli obniżyć ilość zużywanej energii.
• Dostarczeniu zielonej energii – Energia pochodząca wyłącznie z odnawialnych źródeł energii, zapewniająca transformację w przedsiębiorstwo nisko lub zeroemisyjne. Korzystanie z zielonej energii z certyfikatem pochodzenia oraz umorzeniem gwarancji, którą Luneos realizuje w imieniu Klienta.
• Doborze technologii – Specjaliści Luneos analizują potrzeby firmy i dobierają technologię, która najlepiej odpowie na zapotrzebowanie i wygeneruje największe oszczędności. Dostosowują proponowaną technologię oraz jej rozmieszczenia do realnych potrzeb i warunków. Zmodernizowana i odpowiednio zainstalowana technologia poprawia warunki bezpieczeństwa i ergonomię pracy w przedsiębiorstwie.
• Finansowaniu projektów – Projekt w całości finansuje Luneos. Inwestycja spłacana jest następnie w formie najdogodniejszej dla Klienta. Formuła finansowania to gotówka lub abonamentem. Luneos gwarantuje stabilność kwoty przez cały okres trwania kontraktu.
Redukcji emisji CO2 – Zmierzenie śladu węglowego i wprowadzenie działań zmniejszających ilość produkowanych gazów cieplarnianych. Transformacja w firmę nisko lub zero emisyjną, co wpływa na poprawę wizerunku Klienta.

Po więcej informacji zapraszamy na:

https://luneos.pl/
https://www.linkedin.com/company/luneos/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100064183896731

Posty pokrewne