Bezpłatne konsultacje prawno-patentowe dla branży chemicznej

 Bezpłatne konsultacje prawno-patentowe dla branży chemicznej

26 kwietnia każdego roku swoje święto obchodzi Własność Intelektualna, a dzień ten został mianowany Światowym Dniem Własności Intelektualnej (IP Day).

Nie inaczej jest również w tym roku. 26 kwietnia 2024 roku, w gąszczu wielu wydarzeń organizowanych przez Urząd Patentowy RP czy Polską Izbę Rzeczników Patentowych, organizowane są również mniejsze (dedykowane konkretnym przedsiębiorcom) celowane wydarzenia, których nadrzędnym celem jest zwiększenie świadomości na temat tego jak ważna w codziennej prozie biznesowej jest właściwa ochrona swoich dóbr niematerialnych.

Z tej okazji, kancelaria prawno-patentowa FGGH IP z siedzibą w Warszawie, Krakowie i Gdańsku, organizuje dzień bezpłatnych konsultacji, podczas których można dowiedzieć się wiele na temat tego czy i co można chronić, jak się zabezpieczyć przed nieuczciwymi praktykami, czy też jak poprowadzić strategicznie spór z konkurentem. Jeżeli zastanawiasz się nad ochroną patentową swoich wynalazków, chciałbyś poznać optymalną strategię działania, chronić znaki towarowe czy wzory przemysłowe, jeżeli nurtują Cię zagadnienia związane z nieuczciwą konkurencją, regulaminami wynalazczości, prawem autorskim, już w najbliższy piątek nadarzy się okazja, aby bezpłatnie skonsultować istotne z punktu widzenia każdego przedsiębiorcy zagadnienia.

Radcowie prawni i rzecznicy patentowi kancelarii FGGH IP czekają na Państwa 26 kwietnia w godzinach 8.00 – 17.00: mailowo: contacat@fgghip.com  oraz telefonicznie: 664 706 048

Zapraszamy.

Wpis autorstwa kancelarii prawno-patentowej FGGH IP.

 

Posty pokrewne