Chemical Convention 2021

 Chemical Convention 2021

W dniach 26-29 października 2021 roku odbędzie się wydarzenie organizowane przez Europejską Radę Przemysłu Chemicznego (CEFIC).

Opierając się na sukcesie zeszłorocznego wirtualnego spotkania branży chemicznej, które połączyło ponad 1000 członków, Cefic ma przyjemność zaprosić do udziału w kolejnej konferencji obejmującej dialogi cyfrowe i wydarzenia online organizowane w dniach 26-29 października.

W czasie, gdy nasza branża stoi w obliczu bezprecedensowych zmian, spowodowanych skutkami pandemii i nowymi, zmieniającymi zasady gry krajobrazami politycznymi w Europie i na świecie, coroczna konferencja naszej branży będzie skoncentrowana na głównych tematach i wyzwaniach oraz zbada ewolucję chemii i jej rolę w przekształcaniu Europy w kierunku 2050 r.. W programie wydarzenia przewidziane jest także wręczenie nagród Responsible Care za 2021 r.

Uczestnicy będą mieli dostęp do pełnego programu za pośrednictwem platformy internetowej Chemical Convention. Możliwe będzie usłyszenie najlepszych ekspertów w branży, interakcja z nimi, a także podzielenie się swoją opinią na poruszane tematy! Platforma Konwencji i rejestracja zostaną uruchomione na początku września.

Więcej info wkrótce.

Posty pokrewne