ELPOLAP Sp. z o.o. nowym Członkiem PIPC

 ELPOLAP Sp. z o.o. nowym Członkiem PIPC

Polska Izba Przemysłu Chemicznego informuje, ze do grona Członków dołączyła spółka ELPOLAP Sp. z o.o.

Spółka ELPOLAP to firma rodzinna, która powstała z połączenia pasji do chemii oraz świadomości ogromnych potrzeb rynku. Zapewnia polskim przedsiębiorcom i producentom dostęp do wysokiej jakości związków chemicznych, pozyskiwanych w wyniku nowoczesnych metod syntezy w lokalizacjach produkcyjnych spółki.

Doświadczenie i wykształcenie pracowników firmy z dziedziny administracji biznesu oraz naukowa wiedza chemiczna, zdobyta w polskich i zagranicznych uniwersyteckich instytucjach badawczych, jest jednym z podstawowych filarów wysokiej jakości wytwarzanych przez spółkę chemicznych produktów premium.

Swój rozwój ELPOLAP Sp. z o.o. opiera na pięknej wizji, przekutej na wieloletnią, skuteczną strategię. U jej podstaw leży decyzyjności, kadra o wysokich kwalifikacjach z dziedziny chemii, nowoczesne zaplecze laboratoryjne, bogate doświadczenie w administrowaniu biznesu oraz ciągła potrzeba rozwoju oraz inwestycji. Fachowe zarządzanie zapewnia zrównoważony wzrost Spółce, ale również jej kontrahentom w perspektywie najbliższych lat.

Witamy ELPOLAP Sp. z o.o. w gronie Członków Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego i życzymy owocnej współpracy na rzecz rozwoju branży chemicznej!

Posty pokrewne