Envirly by Quantifier sp. z o.o. nowym Członkiem PIPC

 Envirly by Quantifier sp. z o.o. nowym Członkiem PIPC

Z przyjemnością informujemy, że do grona Członków PIPC dołączyła spółka Envirly by Quantifier. Witamy na pokładzie!

Envirly to platforma wspierająca kompleksowe zarządzanie śladem węglowym organizacji. Jest partnerem dla przedsiębiorstw w spełnieniu nadchodzących regulacji CSRD, które zobowiążą firmy w Polsce i Europie do raportowania ESG, w tym śladu węglowego, już od 2024 roku.

Funkcjonalność narzędzia opiera się na trzech krokach: estymacji śladu węglowego, monitorowaniu zmian emisji gazów cieplarnianych w czasie rzeczywistym oraz śledzeniu celów redukcji. Użytkownik w każdej chwili może wygenerować w platformie rozbudowany raport zgodny z międzynarodowym standardem GHG Protocol i normą ISO 14064-1. Przejrzysty i intuicyjny interfejs pozwala użytkownikom na samodzielną obsługę bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy lub konsultacji z ekspertem.

Ważną, z punktu widzenia branży chemicznej, częścią platformy jest moduł do zapytań dostawców. W tym zakresie firmy chemiczne generują najwyższe emisje, a zbieranie danych jest przy pomocy formularzy jest proste i intuicyjne, nawet przy rozbudowanej siatce dostaw. Dzięki temu informacje od kontrahentów można zebrać szybko i w sposób zgodny z obowiązującymi regulacjami. Jednocześnie, wykorzystywane standardy są uniwersalne dla przedsiębiorstw na terenie UE, dzięki czemu platforma nadaje się dla organizacji z różnych branż. 

Firma Envirly została wyróżniona jako Orzeł Innowacji za “Rozwiązanie dla Dobra Wspólnego” przyznawanego przez Gazetę Rzeczpospolitą. Została również polskim przedstawicielem w konkursie World Summit Awards 2022 w kategorii “Środowisko i Zielona Energia”.

Więcej można znaleźć na stronie www.envirly.com.

Zapytaj o zniżkę dla członków PIPC:

Daniel Bury

daniel.bury@envirly.com

+48 698 759 206

linkedin.com/in/daniel-bury-pl

Posty pokrewne