Cyfrowa i bezpieczna – transformacja przemysłu chemicznego: Workshops & Networking PIPC

O Polskiej Chemii w nowej formule! Cyfrowa i bezpieczna - transformacja przemysłu chemicznego: Workshops & Networking, czyli nowe wydarzenie Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.

Polska Izba Przemysłu Chemicznego zaprasza na wydarzenie w zupełnie nowej, innowacyjnej formule Workshops & Networking. Nie będzie to tym razem klasyczna konferencja dla branży chemicznej, a wyjątkowa okazja, by wychodząc poza tradycyjne debaty i krótkie prezentacje, skupić się na zaprezentowaniu i przedyskutowaniu praktycznego podejścia do strategicznych tematów dotykających przemysł chemiczny w formule warsztatów, pokazów, case-study i otwartych moderowanych dyskusji z udziałem wszystkich uczestników.

Cyfrowa i bezpieczna - transformacja przemysłu chemicznego: Workshops & Networking PIPC odbędzie się 20-21 września br. w Hotelu Novotel w Katowicach (spotkanie stacjonarne) i realizowane będzie pod egidą dwóch projektów PIPC Programu Bezpieczna Chemia oraz Projektu Chemia 4.0.

Nowa formuła wydarzenia:

  • Workshops & Networking PIPC to nie klasyczna konferencja przemysłu chemicznego, a wyjątkowa platforma równoległych, kameralnych spotkań z ekspertami, w ramach których uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z planowanymi oraz aktualnymi zmianami w zakresie regulacji, dobrymi praktykami czy innowacyjnymi rozwiązaniami z obszarów bezpieczeństwa procesowego i BHP, cyfryzacji i cyberbezpieczeństwa.
  • Nowy format wydarzenia PIPC, w ramach którego pierwszego dnia wydarzenia będą odbywały się całodzienne, równoległe warsztaty, spotkania, pokazy i prelekcje.  
  • Jeden blok poświęcony zostanie zagadnieniom realizowanym w ramach Programu Bezpieczna Chemiadrugi poświęcony będzie Projektowi Chemia 4.0.
  • Poza możliwością aktywnego zaangażowania w spotkania, pomiędzy warsztatami i prelekcjami będzie zapewniony dodatkowy czas na networking i kuluarowe podsumowania zagadnień omawianych w poszczególnych sesjach.
  • Networking będzie kontynuowany także w ramach wieczornego spotkania (kolacji), a także drugiego dnia, kiedy odbędzie się śniadanie biznesowe w formule moderowanych rozmów round-table, co zakończy całe wydarzenie.

Udział ekspertów:

Szczególne zaproszenie do udziału w wydarzeniu kierowane jest do przedstawicieli firm zrzeszonych w Polskiej Izbie Przemysłu Chemicznego, jak również ekspertów i specjalistów związanych z branżą chemiczną i branżami pokrewnymi, którzy w przedsiębiorstwach zaangażowani są w aspekty bezpieczeństwa, BHP, cyberbezpieczeństwa oraz procesy transformacji cyfrowej, dostawców nowoczesnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa oraz urządzeń i technologii cyfrowych, jak również do przedstawicieli administracji odpowiedzialnych za środowisko prawne w przemyśle chemicznym, kancelarii prawnych zajmujących się aspektami prawno-biznesowymi w przemyśle, firm doradczych i konsultingowych, biur projektowych, a także wszystkich, którzy zechcieliby podyskutować na temat najnowszych trendów i transformacji w przemyśle chemicznym.

Warunki udziału:

  • Udział w wydarzeniu jest limitowany i odpłatny. Koszty uczestnictwa są jednak najniższe na rynku.
  • Dla Członków PIPC udział w wydarzeniu kosztuje 349 zł + VAT.
  • Dla organizacji niezrzeszonych w PIPC udział w wydarzeniu kosztuje 699 zł + VAT.

*Partnerom Projektów przysługuje pula bezpłatnych wejściówek.

Data

wrz 20 - 21 2023
Zakończone!

Lokalizacja

Hotel Novotel Katowice
al. Walentego Roździeńskiego 16, 40-202 Katowice

Agenda Workshops & Networking PIPC

W ramach agendy wydarzenia odbędą się następujące warsztaty i spotkania:

Nie odnaleziono wydarzeń!

Noclegi

Hotel Novotel, w którym odbędzie się konferencja dysponuje pulą noclegów dla gości konferencji, jednak jest ona ograniczona.
Rezerwacji można dokonać bezpośrednio w Dziale Rezerwacji Hotelowej tel: 48 32 200 44 50; 48 32 200 44 51; e-mail: H3377-RE@accor.com; H3377-RE1@accor.com; H3377-RE2@accor.com i powołać się na hasło PIPC.
Ceny pokoi 1-osobowych (349 zł – pokój Standard, 399 zł – pokój Superior, 449 zł – pokój Executive). W cenie pokoju wliczone jest śniadanie. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00, a kończy się o godz. 12:00 dnia następnego.
Parking – wokół hotelu znajduje się płatna strefa parkowania – ok. 250 miejsc. Cena 1 miejsca z uwzględnieniem rabatu to: 6 zł/ godz. lub 40 zł/ doba.

W przypadku braku miejsc w Hotelu Novotel istnieje możliwość rezerwacji pokoi w hotelu o nieco niższym standardzie – Ibis Budget* Hotel na terenie Novotelu w cenie ok 184 zł ze śniadaniem (pokój 1 osobowy).

Partnerzy i Patroni

Lokalizacja

Hotel Novotel Katowice
al. Walentego Roździeńskiego 16, 40-202 Katowice

Data

wrz 20 - 21 2023
Zakończone!

Do wydarzenia pozostało

Wydarzenie zostało zakończone.