IV TECHCO FORUM

Znamy już termin i miejsce IV edycji TECHCO Forum - wyjątkowej konferencji dla branży chemicznej organizowanej przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego! Spotykamy się już 21-22 listopada 2023 r. w Hotelu Diament Zabrze.

TECHCO Forum to platforma spotkań przedstawicieli całego krajowego przemysłu. Wydarzenie jest płaszczyzną dyskusji, prezentacji, case-study i najnowszych rozwiązań produktowych. TECHCO Forum to - obok Kongresu Polska Chemia - największy projekt Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.

Zakres tematyczny tegorocznej edycji TECHCO Forum będzie skupiony wokół zagadnień środowiskowych i energetycznych, a także związanych z nimi wyzwań technologicznych i regulacyjnych. Będzie to także jak zawsze okazja do networkingu i wymiany doświadczeń, a wydarzenie uświetni zjawiskowe spotkanie wieczorne organizowane ponad 300 metrów pod ziemią w przestrzeniach pobliskiej Kopalni Guido!

Wszystkich chętnych do zaangażowania się w tegoroczną edycję TECHCO Forum prosimy o kontakt mailowy na adres: media@pipc.org.pl.

Szczegóły i rejestracja będą dostępne wkrótce!

Do wydarzenia pozostało:

Wydarzenie zostało zakończone.

Polska Izba Przemysłu Chemicznego

Organizator

Polska Izba Przemysłu Chemicznego
Email
media@pipc.org.pl

Data

lis 21 - 22 2023
Zakończone!

Lokalizacja

Hotel Diament Zabrze
Kategoria