Polska Chemia dla Branży Półprzewodników – Forum Inwestycyjne, Tajwan, 7 maja 2024r.

7 maja 2024 roku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie na Tajwanie - Forum Inwestycyjne dedykowane branży chemicznej, organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) oraz Agencję Rozwoju Przemysłu (ARP) we współpracy z Sojuszem Dostawców Branży Półprzewodnikowej Tajwanu, Taiwan Eastbound Alliance (TeaLa). Celem tego spotkania jest promocja polskiej chemii w sektorze półprzewodników oraz umocnienie pozycji polskich producentów w globalnym łańcuchu dostaw.

W związku z faktem, że w Polsce powstanie fabryka półprzewodników firmy Intel a w Niemczech zostaną uruchomione dwie kolejne fabryki firm dla tej branży firm Intel i TSMC, Polska stanie się ważnym graczem w ekosystemie tej najdynamiczniej na świecie rosnącej branży (wartość sektora półprzewodników ma wzrosnąć z obecnego poziomu 522 mld USD do 1 tryliona USD w roku 2030). Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Agencja Rozwoju Przemysłu aktywnie wspierają włączenie Polski do globalnego łańcucha dostaw, a polska chemia może odegrać kluczową rolę w tej transformacji.

Zachęcamy firmy zainteresowane rozwijaniem współpracy z partnerami tajwańskimi oraz umocnieniem swojej pozycji na rynku półprzewodnikowym do udziału w forum. To doskonała okazja, aby nawiązać wartościowe kontakty biznesowe i zaprezentować polskie produkty na arenie międzynarodowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z panią Agnieszką Szweda z Departamentu Inwestycji PAIH pod adresem email: agnieszka.szweda@paih.gov.pl lub telefonicznie pod numerem 600 400 882.

Do wydarzenia pozostało:

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

maj 07 2024
Zakończone!