Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Techniki PIPC

Serdecznie zapraszamy na wyjazdowe posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Techniki PIPC oraz podlegających jej Forów (Forum ds. Klasyfikacji PIPC oraz Forum ds. Ochrony Przeciwpożarowej PIPC), które odbędzie się 16 maja 2024 r. (czwartek) w siedzibie firmy SPETECH w Bielsko-Białej (ul. Szyprów 17, Bielsko-Biała). Rozpoczęcie posiedzenia zaplanowano na godzinę 10:00.

Agenda

  • Detale dotyczące szczegółowej agendy posiedzenia zostaną przekazane uczestnikom w najbliższym czasie. Członkowie Komisji i Forów mogą do 25 kwietnia br. zgłosić drogą mailową interesujące ich tematy, które chcieliby poruszyć podczas posiedzenia na adres: aleksandra.sutryk@pipc.org.pl
  • Dzięki uprzejmości gospodarzy po zakończeniu posiedzenia Komisji dla uczestników planowane jest zwiedzanie zakładu firmy SPETECH wraz z pokazem praktycznym w laboratorium firmy SPETECH dotyczącym usługi SPETOVALVE umożliwiającej sprawdzanie otwarcia zaworów bezpieczeństwa bez konieczności zatrzymywania instalacji lub demontażu zaworu.

Warunki udziału

Zaproszenie jest skierowane do firm i przedstawicieli firm zrzeszonych w Komisji Bezpieczeństwa i Techniki Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego oraz w podlegających jej Forach. W przypadku zainteresowania udziałem osób i podmiotów niezrzeszonych w Komisji, ale będących Członkami PIPC, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na adres: media@pipc.org.pl lub aleksandra.sutryk@pipc.org.pl.

Udział w posiedzeniu jest bezpłatny.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o uzupełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego pod linkiem: kliknij tutaj, aby przejść do rejestracji. W formularzu znajdą Państwo również zapytanie odnośnie planowanego terminu przyjazdu. Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego do 30 kwietnia br.

Dodatkowe informacje logistyczno-organizacyjne

  • Dla osób dojeżdżających dzień wcześniej, tj. 15 maja, przewidujemy możliwość nieformalnego spotkania wieczornego.
  • Rozważana jest również organizacja transportu grupowego z Warszawy do Bielsko-Białej i z powrotem dla chętnych.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Polską Izbą Przemysłu Chemicznego: media@pipc.org.pl, aleksandra.sutryk@pipc.org.pl  

Do wydarzenia pozostało:

Wydarzenie zostało zakończone.

Polska Izba Przemysłu Chemicznego

Organizator

Polska Izba Przemysłu Chemicznego
Email
media@pipc.org.pl

Inni Organizatorzy

Spetech

Data

maj 16 2024
Zakończone!

Czas

10:00

Lokalizacja

Siedziba SPETECH, Bielsko-Biała