Seminarium Programu Bezpieczna Chemia – “Bezpieczeństwo na radarze – bieżący stan i rozwiązania na przyszłość”

Polska Izba Przemysłu Chemicznego zaprasza na Seminarium Programu Bezpieczna Chemia pod hasłem "Bezpieczeństwo na radarze - bieżący stan i rozwiązania na przyszłość" - jednodniowe spotkanie dla przedstawicieli branży chemicznej i dostawców rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa dla przemysłu, które będzie miało miejsce już 19 kwietnia br.

Seminarium Programu Bezpieczna Chemia odbędzie się w trybie hybrydowym - zapraszamy do rejestracji wszystkich chętnych do udziału stacjonarnie (uwaga - formuła stacjonarna tylko dla przedstawicieli Członków PIPC, liczba miejsc ograniczona!) lub do śledzenia transmisji online na żywo na platformie Zoom Webinar.

Uwaga: Seminarium będzie miało miejsce bezpośrednio przed Komisją Bezpieczeństwa i Techniki PIPC, udział w której mają możliwość jedynie Członkowie PIPC. Posiedzenie Komisji nie będzie transmitowane online.

Rejestracja - udział stacjonarny

Wydarzenie w formie stacjonarnej odbędzie się 19 kwietnia 2023 r. w godz. 10.00 - 12.30, w hotelu Sound Garden Airport Warszawa. 

Udział stacjonarny w wydarzeniu jest bezpłatny dla Członków PIPC.

Organizacje niezrzeszone w PIPC zainteresowane udziałem prosimy o kontakt pod adresem: media@pipc.org.pl.

Po seminarium - w godz. 12.30 - 13.30 - odbędzie się lunch.

Bezpośrednio po lunchu, w godz. 13.30 - 15.30 odbędzie się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Techniki PIPC (nie będzie ono transmitowane online).

Rejestracja - udział online

Udział online w wydarzeniu jest bezpłatny zarówno dla Członków PIPC, jak i dla przedstawicieli organizacji niezrzeszonych.

Transmisja online Seminarium Programu Bezpieczna Chemia odbędzie się "na żywo", na platformie Zoom Webinar - początek o godz. 10.00. Planowane zakończenie transmisji online - ok. godz. 12.30 (posiedzenie Komisji, po lunchu, nie będzie transmitowane).

Podczas Seminarium poruszymy następujące zagadnienia:

  • Nowoczesne metody przewidywania i wykrywania zagrożeń w przemyśle chemicznym,
  • Nowe technologie i innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa w przemyśle chemicznym,
  • Bezpieczeństwo pracowników w przemyśle chemicznym,
  • Zarządzanie ryzykiem w przemyśle chemicznym,
  • Wyzwania i przyszłe kierunki w dziedzinie bezpieczeństwa w przemyśle chemicznym.

O Programie Bezpieczna Chemia

Program Bezpieczna Chemia PIPC to jedyny w Polsce projekt poświęcony kwestiom szeroko rozumianego bezpieczeństwa skierowany do przedsiębiorstw sektora chemicznego. Projekt koncentruje się wokół zagadnień związanych z bezpieczeństwem procesowym, znaczeniem BHP, legislacją oraz współpracą z organami kontroli i promocją dobrych praktyk. Celem działań jest zwiększenie świadomości znaczenia bezpieczeństwa pracy w firmach członkowskich PIPC oraz promowanie najwyższych standardów działań w obszarze bezpieczeństwa w całym przemyśle chemicznym.

Agenda Seminarium Programu Bezpieczna Chemia

10.00 - 12.30 Dyskusje panelowe, prezentacje eksperckie

12.30 -13.30 Lunch

13.30 - 15.30 Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Techniki PIPC

Trwa dopinanie szczegółów agendy. Wszystkich zainteresowanych zaangażowaniem się w agendę wydarzenia, prosimy o niezwłoczny kontakt z Marcinem Przygudzkim: marcin.przygudzki@pipc.org.pl, tel. 791 890 010.

Więcej informacji wkrótce.

Do zobaczenia!

Do wydarzenia pozostało:

Polska Izba Przemysłu Chemicznego

Organizator

Polska Izba Przemysłu Chemicznego
Email
media@pipc.org.pl

Data

kw. 19 2023

Czas

10:00 - 15:30

Lokalizacja

Sound Garden Hotel Airport
Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa