Terroryzm i cyberprzestępczość – zarządzanie i transfer ryzyka

Polska Izba Przemysłu Chemicznego wraz z Aon Polska zapraszają do udziału w warsztacie „Terroryzm i Cyberprzestępczość – zarządzanie i transfer ryzyka”.

Spotkanie odbędzie się 19 września 2024 r. o godz. 15:00 w Novotel City West w Krakowie w ramach Workshops & Networking PIPC „Cyfrowa i Bezpieczna Chemia”.

Podczas spotkania omówione zostaną ryzyka związane z cyberprzestępczością, naruszeniem danych oraz terroryzmem czy sabotażem, które stanowią realne zagrożenie, zwłaszcza dla organizacji z branży chemicznej. Te ryzyka są szczególnie istotne dla spółek pełniących kluczową rolę w gospodarce Polski i gromadzących strategiczne rezerwy. Poruszone zostaną tematy zarządzania tym ryzykiem, w tym środki zaradcze, ochrona, transfer oraz likwidacja szkód – wszystko to na podstawie aktualnych case studies.

Dla kogo dedykowane jest spotkanie?

Warsztat skierowany jest do osób z obszarów ubezpieczeń, finansów oraz cyfryzacji, w tym risk managerów i osób mających wpływ na zarządzanie ryzykiem w przedsiębiorstwach, specjalistów odpowiedzialnych za obszar IT oraz osób odpowiedzialnych za ubezpieczenia w firmach.

Prelegenci:

Piotr Rudzki

Posiada 11-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym w pracy brokera ubezpieczeniowego oraz reasekuracyjnego. W Aon Polska pracuje od lipca 2022 roku. Specjalizuje się w ubezpieczeniach zawodowych i finansowych, a także kieruje praktyką ubezpieczeń cyber Aon Polska.

Aranżuje polisy cyber dla polskich i zagranicznych spółek o zróżnicowanym profilu działalności. Prowadzi szkolenia oraz webinaria dla klientów w zakresie cyber ryzyk oraz cyber ubezpieczeń.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów Menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej. Uczestnik Cyber Insurance Academy akredytowanej przez londyński Chartered Insurance Institute.

Edyta Bugalska

Posiada bogate, 19-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Jest odpowiedzialna za wdrażanie odpowiednich zasobów i nadzorowanie zarządzaniem relacjami z klientami.

Ma ponad 15-letnie doświadczenie w obsłudze dużych, złożonych, międzynarodowych programów. Pracowała w Stanach Zjednoczonych i Francji. Jej bezpośrednia współpraca z klientami zaowocowała potrzebą wykraczania poza tradycyjne schematy ubezpieczeń, dostarczając alternatywnych rozwiązań z zakresu transferu ryzyka we wciąż zmieniającym się środowisku biznesowym branż wysokiego ryzyka.

Przed dołączeniem do Aon pracowała dla Nationwide Insurance. W 2008 roku dołączyła do Aon w Glenview, następnie w Chicago, zanim przeniosła się do biura w Warszawie. Branże, z którymi współpracowała, to petrochemia, przemysł ciężki, energetyka, hotelarstwo i zarządzanie nieruchomościami.

Ukończyła Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Rzeszowie z tytułem magistra prawa – specjalizacja prawo karne oraz uzyskała licencję Property & Casualty w stanie Illinois w USA.

Paweł Sośnicki

Pracę zawodową rozpoczął w 1995 r. w firmie ubezpieczeniowej – PZU, gdzie był odpowiedzialny za koordynację pracy oraz reorganizację struktur zespołu agentów. Od 1997 r. zajmował się brokerską obsługą klientów korporacyjnych w firmie Sedgwick.

Od 1999 r. zatrudniony w Aon Polska. Od 2001 r. kierował zespołem odpowiedzialnym za tworzenie i obsługę programów ubezpieczeniowych korporacyjnych klientów krajowych. Od kwietnia 2017 r. jest dyrektorem Departamentu Klienta Strategicznego.

Wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania ryzykiem i ubezpieczeń zdobywał w wielu gałęziach biznesu - począwszy od instytucji finansowych (banków, funduszy inwestycyjnych i firm leasingowych), poprzez firmy doradcze i audytorskie, aż po przedsiębiorstwa z branży energetycznej, chemicznej i paliwowej. Tworzył i administrował kompleksowe programy ubezpieczeniowe dla przemysłu wysokiego ryzyka.

Ukończył studia magisterskie Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na specjalizacji zarządzanie przedsiębiorstwem. Ukończył szereg specjalistycznych szkoleń m.in. z zakresu oceny i zarządzania ryzykiem, tworzenia rozwiązań ubezpieczeniowych oraz projektów i kompetencji menedżerskich.

Data

wrz 19 2024

Warunki udziału w Workshops & Networking PIPC „Cyfrowa i Bezpieczna Chemia”

Workshops & Networking PIPC „Cyfrowa i Bezpieczna Chemia” to druga edycja całodniowych warsztatów, spotkań i pokazów organizowanych przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego wraz z Partnerami Projektów PIPC (Programu Bezpieczna Chemia i Projektu Chemia 4.0) i współpracującymi podmiotami. Pierwszego dnia (19 września) odbędą się równoległe warsztaty i prelekcje. Wizyta studyjna w Centrum Badawczym ABB Polska oraz wieczorne spotkanie integracyjne zakończą dzień. Drugiego dnia (20 września) planowane jest śniadanie biznesowe w formule moderowanych rozmów round-table, co zakończy całe wydarzenie.

Udział w wydarzeniu jest limitowany i odpłatny. Rejestracja na wydarzenie dostępna jest na stronie: https://rejestracja.pipc.org.pl/rejestracja

  • Dla Członków PIPC udział w wydarzeniu kosztuje 399 zł + VAT.
  • Dla przedstawicieli organizacji niezrzeszonych w PIPC udział w wydarzeniu kosztuje 799 zł + VAT.

    Bilet zawiera:

  • Udział we wszystkich warsztatach i spotkaniach odbywających się w ramach “Workshops&Networking PIPC” 1. dnia wydarzenia (19 września);
  • Przerwy kawowe oraz lunch 1. dnia wydarzenia;
  • Udział w wieczornej kolacji networkingowej na zakończenie 1. dnia wydarzenia;
  • Udział w śniadaniu biznesowym 2. dnia wydarzenia (20 września).

    *Organizator nie zapewnia noclegu uczestnikom.

Noclegi

W ramach pakietu konferencyjnego organizator nie zapewnia noclegu.

Rekomendujemy zakwaterowanie w hotelu, w którym odbędzie się wydarzenie – Hotel Novotel City West, ul. Armii Krajowej 11, 30-150 Kraków

Dla uczestników konferencji dostępne są pokoje jedno- i dwuosobowe w następujących cenach:

  • jednoosobowy ze śniadaniem – 400,00 zł
  • dwuosobowy ze śniadaniem – 450,00 zł
  • parking hotelowy – 65,00 zł/doba.

Powyższe ceny noclegów dostępne są tylko do 20 sierpnia. Po tym terminie cena może być wyższa.

W celu zarezerwowania pokoju należy uzupełnić załączony niżej formularz i odesłać bezpośrednio do hotelu, najpóźniej do 20.08.2024, na podany adres email: h3407-sb@accor.com

UWAGA! Liczba pokoi dostępnych w hotelu jest ograniczona. Rekomendujemy dokonanie rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem.