Cyfrowa i Bezpieczna Chemia – Workshops & Networking PIPC

Polska Izba Przemysłu Chemicznego zaprasza na drugą edycję wydarzenia w formule Workshops & Networking, które odbędzie się 19-20 września br. w Hotelu Novotel City West w Krakowie (spotkanie stacjonarne) i realizowane będzie pod egidą dwóch projektów PIPC – Programu Bezpieczna Chemia oraz Projektu Chemia 4.0.

Workshops & Netoworking to wyjątkowa platforma równoległych, kameralnych spotkań z ekspertami, w ramach których uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z planowanymi oraz aktualnymi zmianami w zakresie regulacji, dobrymi praktykami czy innowacyjnymi rozwiązaniami z obszarów bezpieczeństwa procesowego i BHP, cyfryzacji i cyberbezpieczeństwa, a wszystko to w oryginalnej formule warsztatów, pokazów, case-study i otwartych moderowanych dyskusji z udziałem wszystkich uczestników.

Co zaplanowaliśmy w ramach wydarzenia?
 • Pierwszego dnia będą odbywały się całodzienne, równoległe warsztaty, spotkania, pokazy i prelekcje;
 • Jeden blok poświęcony zostanie zagadnieniom realizowanym w ramach Programu Bezpieczna Chemia, drugi zaś poświęcony będzie Projektowi Chemia 4.0;
 • Pomiędzy warsztatami i prelekcjami będzie zapewniony dodatkowy czas na networking i kuluarowe podsumowania zagadnień omawianych w poszczególnych sesjach;
 • Na zakończenie agendy 1. dnia wydarzenia zaplanowana jest wizyta studyjna w Centrum Badawczym ABB Polska;
 • Networking będzie kontynuowany także w ramach wieczornego spotkania (kolacji);
 • Drugiego dnia wydarzenia odbędzie się śniadanie biznesowe w formule moderowanych rozmów round-table, co zakończy całe wydarzenie.
Udział ekspertów:

Szczególne zaproszenie do udziału w wydarzeniu kierowane jest do przedstawicieli firm zrzeszonych w Polskiej Izbie Przemysłu Chemicznego, jak również ekspertów i specjalistów związanych z branżą chemiczną i branżami pokrewnymi, którzy w przedsiębiorstwach zaangażowani są w aspekty bezpieczeństwa, BHP, cyberbezpieczeństwa oraz procesy transformacji cyfrowej, dostawców nowoczesnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa oraz urządzeń i technologii cyfrowych, jak również do przedstawicieli administracji odpowiedzialnych za środowisko prawne w przemyśle chemicznym, kancelarii prawnych zajmujących się aspektami prawno-biznesowymi w przemyśle, firm doradczych i konsultingowych, biur projektowych, a także wszystkich, którzy zechcieliby podyskutować na temat najnowszych trendów i transformacji w przemyśle chemicznym.

Agenda

Wkrótce zaprezentujemy, jakie warsztaty i spotkania odbędą się w ramach Workshops & Networking PIPC.

Warunki udziału

Udział w wydarzeniu jest limitowany i odpłatny. Rejestracja na wydarzenie dostępna jest na stronie: https://rejestracja.pipc.org.pl/rejestracja

 • Dla Członków PIPC udział w wydarzeniu kosztuje 399 zł + VAT.
 • Dla przedstawicieli organizacji niezrzeszonych w PIPC udział w wydarzeniu kosztuje 799 zł + VAT.
Noclegi

W ramach pakietu konferencyjnego organizator nie zapewnia noclegu.

Rekomendujemy zakwaterowanie w hotelu, w którym odbędzie się wydarzenie - Hotel Novotel City West, ul. Armii Krajowej 11, 30-150 Kraków

Dla uczestników konferencji dostępne są pokoje jedno i dwuosobowe w następujących cenach:

 • jednoosobowy ze śniadaniem - 400,00 zł
 • dwuosobowy ze śniadaniem - 450,00 zł
 • parking hotelowy – 65,00 zł/doba.

Powyższe ceny noclegów dostępne są tylko do 20 sierpnia. Po tym terminie cena może być wyższa.

W celu zarezerwowania pokoju należy uzupełnić załączony niżej formularz i odesłać bezpośrednio do hotelu, najpóźniej do 20.08.2024, na podany adres email: h3407-sb@accor.com.

UWAGA! Liczba pokoi dostępnych w hotelu jest ograniczona. Rekomendujemy dokonanie rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem.

Do wydarzenia pozostało:

Polska Izba Przemysłu Chemicznego

Organizator

Polska Izba Przemysłu Chemicznego
Email
media@pipc.org.pl

Data

wrz 19 2024

Lokalizacja

Hotel Novotel City West Kraków
Kraków