X Konferencja Ochrony Środowiska i Energetyki

Serdecznie zapraszamy na X edycję Konferencji Environmental Protection & Energy, która odbędzie się 9 grudnia 2022 roku w budynku CNT Politechniki Śląskiej.

Polska Izba Przemysłu Chemicznego objęła wydarzenie patronatem.

Konferencja dedykowana jest badaczom, młodym naukowcom oraz studentom, którzy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami naukowymi, doskonalić umiejętności prezentacyjne oraz poszerzyć swoje horyzonty w dziedzinie energetyki. Konferencja EPAE obejmie szeroki zakres zagadnień związanych z ochroną środowiska i produkcją energii - jednymi z największych wyzwań współczesnego świata. Ma na celu zachęcenie ludzi z różnych krajów i z różnych środowisk do współpracy, wymiany perspektyw i odkrywania nowych pomysłów.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń naukowych w zakresie ochrony gleby, zasobów wodnych i powietrza, utylizacji odpadów, odnawialnych źródeł energii, energii wodnej, energii wiatrowej, biomasy, energii geotermalnej, systemów energetycznych, efektywności energetycznej, LCA, wpływu na środowisko naturalne oraz energetyki rozproszonej.

Zachęcamy do prezentacji i uczestnictwa zarówno online, jak i osobiście.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową www.epae.polsl.pl lub skontaktować się bezpośrednio poprzez epaeconference@gmail.com

Do wydarzenia pozostało:

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

gru 09 2022
Zakończone!

Lokalizacja

Politechnika Śląska