Nowy Członek Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego – FGGH IP Kancelaria Prawno-Patentowa

 Nowy Członek Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego – FGGH IP Kancelaria Prawno-Patentowa

Polska Izba Przemysłu Chemicznego ma przyjemność poinformować, że do grona Członków dołączyła firma FGGH IP.

Jest to kancelaria prawno-patentowa tworzona przez czterech doświadczonych praktyków prawa własności intelektualnej, którzy kompleksowo, w skuteczny i nowoczesny sposób przeprowadzają klientów przez meandry IP. Zlokalizowana w trzech największych miastach Polski: Warszawie, Krakowie i Gdańsku, kancelaria FGGH IP doradza klientom z różnych regionów, zapewniając możliwość bezpośredniego i szybkiego dostępu do wszystkich świadczonych usług nawet w cyfrowych czasach.

Czterech partnerów FGGH IP łączy pasja i entuzjazm do pracy z twórcami, naukowcami, przedsiębiorcami i ludźmi, dla których ważne jest innowacyjne i kreatywne działanie. Dzięki posiadanym uprawnieniom krajowych i europejskich rzeczników patentowych (tak w kontekście wynalazków jak i znaków towarowych), uprawnieniom radców prawnych oraz pełnomocników do postepowania przed Jednolitym Sądem Patentowym, eksperci FGGH IP są w stanie doradzić w każdej sprawie; opracować strategię; zarządzić całym portfolio; pokierować odpowiednimi działaniami w postepowaniu spornym czy sądowym, jak również skutecznie wyegzekwować posiadane prawa.

Więcej informacji uzyskać można na stronie internetowej Kancelaria prawno-patentowa FGGH IP lub pod adresem e-mail: contact@fgghip.com. 

Posty pokrewne