Statsoft Polska: Platforma analityczna dostępna bez opłat przez 12 miesięcy

Pracujesz nad preparatami wspomagającymi leczenie koronawirusa? Skorzystaj z platformy Product Life Cycle System podczas realizacji prac i skróć czas pracy nad nowym produktem.

Obecnie wiele firm farmaceutycznych intensywnie pracuje nad szczepionkami oraz preparatami wspomagającymi leczenie koronawirusa. Dzieje się to pod dużą presją czasu i oczekiwań społecznych.

Z uwagi na to, że firma StatSoft Polska posiada oprogramowanie, które znacząco przyspiesza i ułatwia proces przygotowania nowych produktów leczniczych, zaangażowała się w walkę z koronawirusem. Przedsiębiorstwom, które pracują nad szczepionkami lub lekami do zwalczania COVID-19, proponuje możliwość bezpłatnego korzystania z licencji na platformę Product Life Cycle System przez okres 12 miesięcy.

Skorzystanie z oprogramowania oznacza:

  • skrócenie czasu wprowadzenia nowych produktów na rynek
  • usprawnienie prac badawczo-rozwojowych
  • uproszczenie procesu rejestracyjnego produktu

Organizatorzy akcji „Product Life Cycle System w walce z COVID-19” zachęcają do przekazania informacji o inicjatywie wszystkim instytucjom, firmom farmaceutycznym oraz ośrodkom badawczym, które pracują nad odkryciem preparatów wspomagających leczenie koronawirusa. Mobilizacja i solidarność mogą przyspieszyć prace nad skutecznym lekarstwem. Więcej informacji >>

Dane firmy:

StatSoft Polska Sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 36,
30-110 Kraków

www.statsoft.pl

Kontakt:

Adam Cioć
A.Cioc@statsoft.pl
663 888 945

Posty pokrewne