Webinar dotyczący zatorów płatniczych

 Webinar dotyczący zatorów płatniczych

Prezes UOKiK prowadzi w tej chwil ok. 100 postępowań w sprawie zatorów płatniczych. Pod lupą kontrolerów znaleźli się przedsiębiorcy reprezentujący różne branże gospodarki, a weryfikacji podlega olbrzymia liczba transakcji. Naruszenie przepisów zagrożone jest wysokimi karami pieniężnymi, podobnie jak brak współpracy lub wprowadzenie Prezesa UOKiK w błąd. Tematyka ta jest niezwykle istotna nie tylko dla prawników, ale także dla wszystkich osób nadzorujących obszar finansów.

Dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w webinarium:

JAK PREZES UOKiK WALCZY Z ZATORAMI PŁATNICZYMI?
WNIOSKI PŁYNĄCE Z PRZEPROWADZONYCH POSTĘPOWAŃ

W trakcie spotkania podzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami praktycznymi, które zebraliśmy doradzając Klientom w licznych postępowaniach zatorowych. Opowiemy m.in. o tym, jak przebiega postępowanie, na co należy zwrócić szczególną uwagę w jego toku oraz jak można się przygotować na ingerencję Prezesa UOKIK.

Spotkanie, które poprowadzą eksperci kancelarii WKB – Aleksander Stawicki (partner), Aleksandra Dziurkowska (managing associate) i Jadwiga Stryczyńska (senior associate) – jest połączone z publikacją raportu autorstwa ww. prawników, pt: “Zatory płatnicze. Praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców”. Raport ten zostanie przesłany do wszystkich zarejestrowanych uczestników webinarium.

Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie Dyrektorów Finansowych FINEXA.

Kiedy: 18 maja 2021 r.
O której: 9.30- 11.00 (w tym 10.30-11.00 – sesja Q&A)

KLIKNIJ, ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Udział w webinarium jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się online na platformie Teams. Link do spotkania zostanie przesłany do wszystkich zarejestrowanych osób kilka dni przed wydarzeniem.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium.

Posty pokrewne