28 maja: ABC sporów środowiskowych – jak się do nich przygotować? (webinar CMS)

 28 maja: ABC sporów środowiskowych – jak się do nich przygotować? (webinar CMS)

W piątek, 28 maja o godz. 11:00, zorganizowane zostanie pierwsze webinarium z cyklu „ABC sporów środowiskowych – jak się do nich przygotować?”.

Badania polskich think-tanków pokazują rosnącą wśród Polaków świadomość nt. zagrożeń środowiskowych, co już obecnie przejawia się rosnącą liczbą roszczeń odszkodowawczych wobec przedsiębiorstw i gmin, presją na pociąganie do odpowiedzialności karnej menedżerów oraz nakładaniem istotnych kar administracyjnych na podmioty gospodarcze. W takich sprawach doradzamy coraz częściej naszym klientom w praktyce.

Spotkanie jest kierowane do prawników wewnętrznych oraz osób bezpośrednio zainteresowanych tematyką środowiskową m.in. w firmach z sektora chemicznego, odpadowego, energetycznego oraz przemysłu ciężkiego.

Planowane są trzy takie spotkania, w czasie których podzielimy się naszym doświadczeniem. Podczas pierwszego webinarium skupimy się na obronie przed roszczeniami cywilnoprawnymi (kolejne będą poświęcone sprawom karnym, a następnie odpowiedzialności administracyjnej).

W przypadku zainteresowania udziałem, uprzejmie prosimy o kontakt z Marią Pawłowską: maria.pawlowska@cms-cmno.com

Posty pokrewne