Akademia Podatków i Prawa – cykl bezpłatnych webinarów (czerwiec)

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem szkoleń online oraz bezpłatnych webinarów, organizowanych przez Kancelarię Staniek&Partners, które odbędą się w czerwcu 2021 r.. Na stronie Akademii Podatków i Prawa znajdą Państwo również plan wydarzeń na kolejne miesiące.

W tym miesiącu organizatrzy zaplanowali m.in. webinar na temat kolejnych zmian w ramach SLIM VAT, szkolenie dla biur rachunkowych oraz ich klientów pt. „Prawo i podatki w spółce z o.o. – jak prowadzić biznes?”, a także ważne szkolenia na temat JPK_V7 oraz kontroli Krajowej Administracji Skarbowej. Organizatorzy planują kompleksowe szkolenia, w tym bardzo ważne szkolenie poświęcone korygowaniu faktur w VAT oraz dedykowane biurom rachunkowym oraz ich klientom szkolenie pt. „Prawo i podatki w jednoosobowej działalności gospodarczej i spółce osobowej – jak prowadzić biznes?”.

Aby zapisać się na wybrane wydarzenia, wystarczy przesłać zgłoszenie na adres e-mail: kancelaria@staniekandpartners.com lub zarejestrować się bezpośrednio przez stronę: https://akademiapodatkow.pl/.

Dla stałych Klientów udział we wszystkich szkoleniach jest bezpłatny.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się, jak zostać stałym klientem kancelarii Staniek&Partners oraz jakie inne profity z tego płyną, odsyłamy do kontaktu z organizatorem: kancelaria@staniekandpartners.com

Zapraszamy serdecznie do rejestracji!

Posty pokrewne