Potęga transformacji cyfrowej w przemyśle chemicznym: Case study CIECH Sarzyna i najnowsze trendy

O POLSKIEJ CHEMII W NOWEJ FORMULE! Dołącz do wyjątkowego wydarzenia, organizowanego przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego pt. Cyfrowa i bezpieczna - transformacja przemysłu chemicznego: Workshops & Networking PIPC z udziałem Enxoo, Salesforce i CIECH Sarzyna.

Przyjdź na sesję i poznaj fascynujące case study CIECH Sarzyna i najnowsze trendy, które zmieniają oblicze przemysłu chemicznego! Temat sesji brzmi: Potęga transformacji cyfrowej w przemyśle chemicznym: Case study CIECH Sarzyna i najnowsze trendy.

Nie przegap szansy na inspirujące warsztaty, dyskusje i niezapomniane networkingowe spotkania! Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i doświadcz przyszłości przemysłu chemicznego!

Wydarzenie realizowane jest pod egidą dwóch projektów PIPC - Programu Bezpieczna Chemia oraz Projektu Chemia 4.0, w ramach którego odbędzie się m.in. część merytoryczna Enxoo, Salesforce i CIECH Sarzyna.

PRELEGENCI

Chcesz zgłębić wiedzę w zakresie trendów związanych z transformacją cyfrową przemysłu chemicznego oraz poznać konkretne wdrożenia, które odniosły sukces? Koniecznie dołącz do sesji Potęga transformacji cyfrowej w przemyśle chemicznym: Case study CIECH Sarzyna i najnowsze trendy.

Dowiesz się, jak CIECH Sarzyna usprawniła procesy sprzedaży z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz uzyskała lepszą, pełniejszą i szybszą obsługę klienta, a także większą sprawność biznesową. Ten case stanowi wartościową lekcję dla innych przedsiębiorstw z branży chemicznej, które rozważają cyfrową transformację.

W wydarzeniu wezmą udział:

  • Elżbieta Żórawska-Gałuszka, Kierownik Aplikacji Digitalowych - CIECH Services
  • Magdalena Forkasiewicz, Product Owner, Salesforce Consultant, Enxoo
  • Krzysztof Rachwalski, Account Executive - Salesforce

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O Cyfrowa i bezpieczna - transformacja przemysłu chemicznego. Workshops & Networking. 

Data

wrz 20 2023
Zakończone!

Organizator

Polska Izba Przemysłu Chemicznegoo
Strona WWW
https://www.pipc.org.pl

Lokalizacja

Hotel Novotel Katowice
al. Walentego Roździeńskiego 16, 40-202 Katowice

Agenda Workshops & Networking PIPC

W ramach agendy wydarzenia odbędą się następujące warsztaty i spotkania:

Nie odnaleziono wydarzeń!

Noclegi

Hotel Novotel, w którym odbędzie się konferencja dysponuje pulą noclegów dla gości konferencji, jednak jest ona ograniczona.
Rezerwacji można dokonać bezpośrednio w Dziale Rezerwacji Hotelowej tel: 48 32 200 44 50; 48 32 200 44 51; e-mail: H3377-RE@accor.com; H3377-RE1@accor.com; H3377-RE2@accor.com i powołać się na hasło PIPC.
Ceny pokoi 1-osobowych (349 zł – pokój Standard, 399 zł – pokój Superior, 449 zł – pokój Executive). W cenie pokoju wliczone jest śniadanie. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00, a kończy się o godz. 12:00 dnia następnego.
Parking – wokół hotelu znajduje się płatna strefa parkowania – ok. 250 miejsc. Cena 1 miejsca z uwzględnieniem rabatu to: 6 zł/ godz. lub 40 zł/ doba.

W przypadku braku miejsc w Hotelu Novotel istnieje możliwość rezerwacji pokoi w hotelu o nieco niższym standardzie – Ibis Budget* Hotel na terenie Novotelu w cenie ok 184 zł ze śniadaniem (pokój 1 osobowy).

Partnerzy i Patroni

Lokalizacja

Hotel Novotel Katowice
al. Walentego Roździeńskiego 16, 40-202 Katowice

Data

wrz 20 2023
Zakończone!

Organizator

Polska Izba Przemysłu Chemicznegoo
Strona WWW
https://www.pipc.org.pl

Do wydarzenia pozostało

Wydarzenie zostało zakończone.