Stacjonarna Detekcja Gazów – Najważniejsze cechy dla bezpieczeństwa

Jak reagować w przypadku wykrycia gazów niebezpiecznych w zakładzie przemysłowym oraz jak działa stacjonarna i mobilna detekcja gazów w praktyce?

Zapraszamy na warsztat Dräger Polska poświęcony tematyce najnowszych osiągnieć w zakresie detekcji stacjonarnej ze szczególnym uwzględnieniem cech wpływających na bezpieczeństwo obszarów chronionych. Zaprezentowane zostanie również wykorzystanie praktyczne systemów połączonych Stacjonarnej Detekcji Gazów oraz Mobilnej Detekcji Gazów. Również w zakresie warsztatu przewidujemy omówienie zasad w konfiguracji systemu a w szczególności procedury na wypadek wykrycia gazów niebezpiecznych.

Warsztat odbędzie się 20 września br. w Hotelu Novotel w Katowicach podczas Cyfrowa i bezpieczna - transformacja przemysłu chemicznego. Workshops & Networking.  Poprowadzą go Michał Motyka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu oraz Tomasz Domżalski, Lider Sekcji Stacjonarnych Systemów Detekcji Gazowej z firmy Dräger Polska.

Przedstawiciele firmy zapraszają także warsztat praktyczny, który odbędzie się w katowickiej siedzibie Dräger Polska i będzie składał się z 2 części - część teoretyczna to omówienie procedur i dobrych praktyk przed rozpoczęciem prac w przestrzeniach zamkniętych, część praktyczna zaś będzie umożliwiała uczestnikom wejście do takiej przestrzeni i przeprowadzenie ewakuacji osoby poszkodowanej. W zakresie ćwiczeń będzie można również skorzystać ze sprzętu ucieczkowego lub izolującego drogi oddechowe. Szkolenie poprowadzą Michał Motyka i Bartosz Balcarek.

Data

wrz 20 2023
Zakończone!

Organizator

Polska Izba Przemysłu Chemicznegoo
Strona WWW
https://www.pipc.org.pl

Lokalizacja

Hotel Novotel Katowice
al. Walentego Roździeńskiego 16, 40-202 Katowice

Agenda Workshops & Networking PIPC

W ramach agendy wydarzenia odbędą się następujące warsztaty i spotkania:

Nie odnaleziono wydarzeń!

Noclegi

Hotel Novotel, w którym odbędzie się konferencja dysponuje pulą noclegów dla gości konferencji, jednak jest ona ograniczona.
Rezerwacji można dokonać bezpośrednio w Dziale Rezerwacji Hotelowej tel: 48 32 200 44 50; 48 32 200 44 51; e-mail: H3377-RE@accor.com; H3377-RE1@accor.com; H3377-RE2@accor.com i powołać się na hasło PIPC.
Ceny pokoi 1-osobowych (349 zł – pokój Standard, 399 zł – pokój Superior, 449 zł – pokój Executive). W cenie pokoju wliczone jest śniadanie. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00, a kończy się o godz. 12:00 dnia następnego.
Parking – wokół hotelu znajduje się płatna strefa parkowania – ok. 250 miejsc. Cena 1 miejsca z uwzględnieniem rabatu to: 6 zł/ godz. lub 40 zł/ doba.

W przypadku braku miejsc w Hotelu Novotel istnieje możliwość rezerwacji pokoi w hotelu o nieco niższym standardzie – Ibis Budget* Hotel na terenie Novotelu w cenie ok 184 zł ze śniadaniem (pokój 1 osobowy).

Partnerzy i Patroni

Lokalizacja

Hotel Novotel Katowice
al. Walentego Roździeńskiego 16, 40-202 Katowice

Data

wrz 20 2023
Zakończone!

Organizator

Polska Izba Przemysłu Chemicznegoo
Strona WWW
https://www.pipc.org.pl

Do wydarzenia pozostało

Wydarzenie zostało zakończone.