Nowa platforma szkoleniowa Akademii Podatków i Prawa

 Nowa platforma szkoleniowa Akademii Podatków i Prawa

W Kancelarii Staniek&Partners każdego dnia stawiamy na jakość i rozwój naszych kompetencji – dzięki temu możemy być dla Państwa wartościowym wsparciem w biznesie. Jednakże świadczenie usług doradztwa prawno-podatkowego, to nie jest nasza jedyna pasja 🙂 Dlatego jest nam bardzo miło pochwalić się i jednocześnie zaprezentować Państwu nową platformę szkoleniową Akademii Podatków i Prawa!

Pod znanym adresem https://akademiapodatkow.pl/ znajdą Państwo naszą nową platformę szkoleniową z wieloma nowymi funkcjami i ułatwieniami, które mamy nadzieję, przypadną Państwu do gustu.

Co nowego?

  • Bogata oferta szkoleń oraz bezpłatnych webinarów (łącznie blisko 50 wydarzeń do końca 2021 r.).
  • Możliwość szybkiego i samodzielnego dołączenia do wybranego szkolenia lub webinaru na żywo, za pomocą udostępnionych linków.
  • Dostęp do nagrań video ze szkoleń i webinarów 24/7
  • Imienne certyfikaty ukończenia szkolenia.
  • Atrakcyjne pakiety szkoleń! W cenie jednego szkolenia można zyskać miesięczny dostęp do wszystkich szkoleń w danym miesiącu.
  • Dostęp do platformy dla wszystkich pracowników firmy!

Jak korzystać z platformy Akademii Podatków i Prawa?

Aby skorzystać z oferty szkoleń i webinarów, wystarczy założyć swoje własne konto na platformie – w tym celu prosimy na stronie https://akademiapodatkow.pl/ (górny pasek) wybrać opcję „Zarejestruj się”, a następnie uzupełnić swoje dane.

Już tylko dzięki samej rejestracji zyskują Państwo darmowy dostęp do wszystkich webinarów!

Mamy nadzieję, że nowa platforma Akademii Podatków i Prawa pozwoli Państwu wygodniej korzystać z wszystkich naszych wydarzeń, a nowe funkcjonalności przypadną Państwu do gustu

Posty pokrewne