PCC: Środki dezynfekujące do powierzchni

 PCC: Środki dezynfekujące do powierzchni

Jako wsparcie w skuteczniej ochronie przez niebezpiecznym patogenem COVID-19, oferujemy Państwu szeroką gamę środków dezynfekujących z oferty Grupy PCC.

Nasza firma jest bezpośrednim producentem substancji chemicznych, w tym podchlorynu sodu oraz środków dezynfekujących o działaniu biobójczym, w tym wirusobójczym. W swojej ofercie posiadamy m.in szeroką gamę preparatów odkażających, m.in. na bazie podchlorynu sodu, które skutecznie zwalczają wszelkie patogeny chorobotówrcze w tym wirusa COVID-19.

Podchloryn sodu (SODIUM HYPOCHLORITE), rekomendowany przez WHO (Światową Organizację Zdrowia), do walki z SARC-CoV-2 bardzo dobrze sprawdza się jako środek do dezynfekcji chodników, ulic i przystanków komunikacji miejskiej, a także wszelkich miejsc użyteczności publicznej, takich jak: placówki medyczne, szpitale, przychodnie, laboratoria, zakłady pracy, w tym zakłady przetwórstwa spożywczego oraz miejscach hodowli zwierzęcej. Zastosowanie tego rodzaju środka staje się konieczne ze względu na wystąpienie zagrożenia dla zdrowia ludzi.

COVID-19 utrzymuje się na powierzchniach od 2 godzin do nawet 9 dni w optymalnych warunkach (zależy od wilgotności i temperatury), dlatego bardzo istotnym jest fakt, że podchloryn sodu stosowany w odpowiednim stężeniu jest w stanie dezaktywować wirusa już po 1 minucie od zastosowania.

Oprócz środków dezynfekujących na bazie podchlorynu sodu, Grupa PCC Posiada w swojej ofercie skuteczne preparaty na bazie alkoholu. Są to produkty dedykowane zarówno do użytku indywidualnego, jak i do zastosowań profesjonalnych.

Więcej na temat dezynfekcji powierzchni możecie Państwo przeczytać tutaj:

Środki dezynfekujące do zastosowania indywidualnego i profesjonalnego

https://www.products.pcc.eu/pl/dezynfekcja-duzych-powierzchni/

Środki dezynfekujące do dużych powierzchni
https://www.products.pcc.eu/pl/dezynfekcja-duzych-powierzchni/

KONTAKT:

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Formularz kontaktowy: https://www.products.pcc.eu/pl/kontakt/

Zakupy detaliczne : www.distripark.com

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 885 965 205

Posty pokrewne