Poyry Poland Sp. z o.o.: Kompetentna firma projektowo-consultingowa

 Poyry Poland Sp. z o.o.: Kompetentna firma projektowo-consultingowa

Na polskim rynku Firma działa od 1993 roku, specjalizujemy się w projektach przemysłowych głównie przemysł celulozowo-papierniczy, chemiczny i energetyczny. Wykonujemy dokumentację projektową w branżach: technologicznej, mechaniczno-rurociągowej, konstrukcyjnej oraz elektrycznej i automatycznej.

Obecnie Poyry Poland (członek skandynawskiej Grupy AFRY) zatrudnia ponad 85 inżynierów w biurze w Łodzi i Kwidzynie. Zajmujemy się projektami kompleksowo, lub w zależności od oczekiwań, projektami celowymi związanymi z utrzymaniem ruchu czy poprawą pracy poszczególnych węzłów technologicznych.

Naszą mocną stroną jest jakość i rzetelne podejście do projektów. W pracy projektowej korzystamy z większości dostępnych na rynku narzędzi projektowych, skanowania laserowego istniejących instalacji i konstrukcji, oraz z zaawansowanych systemów projektowania w technologii 3D.

Wspólnie z Grupą zajmujemy się Digitalizacją Przemysłową, miedzy innymi tworzeniem ‘Digital Twin’ procesów produkcyjnych i optymalizacją zużycia energii.

Poyry Poland posiada certyfikaty w zakresie zarządzania jakością, ochrony środowiska oraz BHP zgodnie z normami ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018.

Naszą ofertę współpracy kierujemy do wszystkich Członków PIPC, zapewniamy profesjonale podejście do Waszych wyzwań, krótkie terminy i konkurencyjne warunki finansowe.

Kontakt:

Poyry Poland Sp. z o.o.

ul. Żeromskiego 52, 90-626 Łódź

Cezary Kowalewski

cezary.kowalewski@afry.com

tel. +48 512 129 505

Posty pokrewne