Przemysł 4.0, cyfryzacja, optymalizacja i predykcja, czyli analityka danych w firmach produkcyjnych

Zapraszamy na cykl webinarów organizowanych przez firmę StatSoft Polska. Pierwsze webinarium odbędzie się już 23.02 o godz. 10:00, drugie 2.03.2021.

Przemysł 4.0, cyfryzacja, optymalizacja i predykcja, czyli analityka danych w firmach produkcyjnych

Coraz dokładniejsze opomiarowanie maszyn i procesów oraz systematyczne obniżanie kosztów gromadzenia i przetwarzania danych sprawiają, że korzyści jakie odnoszą firmy produkcyjne wykorzystujące zaawansowane metody analizy danych, modelowania statystycznego i uczenia maszyn, są ogromne i cały czas rosną. Odpowiednio zbudowane modele pomagają zwiększać efektywność produkcji i podnosić jakość, optymalizować procesy produkcyjne, znajdować najlepsze ustawienia dla maszyn i ciągów technologicznych oraz zapobiegać awariom.

Wszystkich, dla których ważna jest jakość i efektywność produkcji, zapraszamy na cykl webinariów poświęconych praktycznej analityce danych w firmach produkcyjnych. W naszych wystąpieniach omówimy zastosowania zaawansowanych metod uczenia maszynowego, powiemy jak efektywnie prowadzić projekty analityczne oraz jak skutecznie budować i używać modeli.

Zachęcamy do udziału w pierwszym z cyklu webinarium, podczas którego dowiesz się m.in:

  • w jaki sposób budować i używać modeli,
  • jakie narzędzia informatyczne są wykorzystywane w całym procesie analizy, tworzenia i wdrożenia modeli oraz jakie mają możliwości,
  • jak udostępniać i wizualizować wyniki analiz.

Obowiązkowa rejestracja. Liczba miejsc ograniczona.

Zachęcamy do zapisów!

www.statsoft.pl

aaa

Posty pokrewne