Reliability Solutions: cykl bezpłatnych webinarów technologicznych dla przemysłu

 Reliability Solutions: cykl bezpłatnych webinarów technologicznych dla przemysłu

Firma Reliability Solutions organizuje cykl bezpłatnych webinarów RS Technology Workshops, dedykowanych branży produkcyjnej. Do udziału w spotkaniach, które odbywają się w każdy czwartek o 8.30, zapraszamy przede wszystkim osoby odpowiedzialne za utrzymanie ruchu, produkcję, kierowników i dyrektorów fabryk, którzy mierzą się aktualnie z wieloma wyzwaniami.

W czasach kryzysu i ograniczonej dyspozycyjności pracowników tematyka sztucznej inteligencji, głębokiego uczenia, gromadzenia i przetwarzania danych i analizy predykcyjnej nabiera jeszcze większego znaczenia. Rozwiązania z obszaru Predictive Maintenance mogą pomóc w zachowaniu ciągłości biznesu i zabezpieczyć przedsiębiorstwo na przyszłość.

Podczas webinarów eksperci z Reliability Solutions dzielą się wiedzą i doświadczeniem w zakresie wdrożenia rozwiązań opartych na AI, które pozwalają zapobiegać awariom i podnosić doskonałość operacyjną w przemyśle.

W najbliższy czwartek, 23 kwietnia, zapraszamy na kolejne spotkanie z serii RS Technology Workshop pt. „Cztery poziomy analizy danych w utrzymaniu technicznym maszyn – od deskrypcji do preskrypcji”. Zaprezentujemy różne podejścia do utrzymania technicznego maszyn, które przedstawimy w oparciu o rzeczywiste case studies.

Rejestracja pod linkiem https://share.hsforms.com/1F2S2pf4xTxGOz4bg-2N_Gw4bk15?utm_source=hs_email&utm_medium=email&utm_content=2&_hsenc=p2ANqtz-_9E44m9qaoVVdshIPe6P0eQMk1Zn-HW7nj-SSTRJA8t8HZb6oVliI5haxd4mE6PpDt_EwYys4tkaSZV2OrC-tISroezYBFPD2t2pvVe5MJFmrpv3g&_hsmi=2

Bądź na bieżąco i obserwuj nasz profil na LinkedIn https://pl.linkedin.com/company/reliability-solutions-sp.-z-o.o.

Kontakt:

Ksymena Wajda

ksymena.wajda@relia-sol.pl

+48 787 694 584

Posty pokrewne