Seminarium II: 16.11.16

 Seminarium II: 16.11.16

Uprzejmie informujemy, że kolejne seminarium w ramach Programu ChemHR odbędzie się 16 PW listopada 2016 r. w godz. 14.15-16.00 w Auli Średniej Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75.

Seminarium zatytułowane „Sektor chemiczny jako motor Data napędowy innowacyjności polskiej gospodarki” poprowadzi przedstawiciel YLIA sp. z o.o.

YLIA Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w obszarze innowacyjnych technologii materiałowych i medycznych. Obecnie jest jedyną firmą w Polsce posiadającą innowacyjną technologię spieków proszków metali (MIM) do wytwarzania nietypowych, technologicznie złożonych produktów. Ponadto firma świadczy usługi wtrysku termoplastów, cięcia i spawania laserowego 3D oraz 2D, frezowania i gięcia, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn CNC uznanych producentów światowych. YLIA posiada obecnie moce produkcyjne zlokalizowane w dwóch zakładach tj. w Białymstoku i w Puławach. Firma posiada możliwość obróbki szerokiej gamy materiałów, m.in. stali, aluminium, tytanu, ale także tworzyw sztucznych. Biuro zarządu spółki oraz biuro projektowe jest zlokalizowane w Warszawie.

Posty pokrewne