Webinarium pt. „Badanie dojrzałości cyfrowej jako element budowy organizacji zarządzanej przez dane”

 Webinarium pt. „Badanie dojrzałości cyfrowej jako element budowy organizacji zarządzanej przez dane”

StatSoft Polska zaprasza na webinarium pt. „Badanie dojrzałości cyfrowej jako element budowy organizacji zarządzanej przez dane

  • Zastanawiasz się w jakim kierunku cyfryzacji powinna iść Twoja organizacja?
  • Twoje przedsiębiorstwo chce pozyskać środki zewnętrzne na wsparcie transformacji cyfrowej?
  • W Twojej firmie wdraża się cyfrowe rozwiązania do działań operacyjnych?

Jeśli Twoja odpowiedź przynajmniej na jedno pytanie brzmi „TAK” to już teraz zapisz się na webinarium, które odbędzie  się 13.07.2023 o godz. 11:00.

W trakcie webinarium omówiona zostanie na praktycznych przykładach metodyka badania dojrzałości cyfrowej ADMA, rekomendowana przez Komisję Europejską do budowy tzw. map drogowych transformacji cyfrowych. Mapy te są kluczowym i niezbędnym dokumentem umożliwiającym pozyskanie środków finansowych na przedsięwzięcia w zakresie transformacji cyfrowej, wymagane także przez polskich dysponentów środków. Jest to również dokument niezbędny do kreowania świadomej strategii cyfryzacji firm, tak by ten proces był w pełni wydajny i pożyteczny dla firmy. Ta budowa strategii, to też jeden z tematów tego webinarium.

Podczas spotkania wyjaśnione zostanie również zagadnienie – dlaczego dojrzałość cyfrowa jest ważna pod kątem zarządzania przez dane.

Więcej szczegółów na stronie StatSoft Polska 

Posty pokrewne