Webinar Statsoft dotyczący cyfryzacji jakości

Zapraszamy na Webinarium organizowane przez firmę StatSoft Polska, które odbędzie się 10 listopada 2020 r. o godz. 11.00

Cyfryzacja jakości. Kompleksowy system analizy danych związanych z jakością

Przedsiębiorstwa produkcyjne zyskują coraz większe korzyści ze stosowania cyfrowych usług i produktów. Zapewnienie jakości, podnoszenie efektywności i bezpieczeństwa to najczęstsze przesłanki do wdrażania cyfryzacji, w tym jej najważniejszej części: systemów do analizy danych.

Podczas webinarium zaprezentujemy Platformę SPC, którą stworzyliśmy korzystając z wieloletnich doświadczeń w budowaniu systemów do analizy danych produkcyjnych. Jest to kompleksowy i elastyczny system zbierania i analizy danych dotyczących jakości, obejmujący między innymi SPC i MSA. Użytkownicy Platformy SPC mają szybki i wygodny dostęp do wyników analiz i rzetelnej wiedzy. Dzięki temu mogą sprawnie podejmować decyzje, spełniać wymagania norm oraz swoich klientów w zakresie zarządzania jakością, efektywnie reagować na przekroczenia i trendy, automatyzować rutynowe działania, optymalizować procesy, zapobiegać powstawaniu wad i redukować ilość odpadów.

Obowiązkowa rejestracja. Liczba miejsc ograniczona. Webinarium odbędzie się w j. angielskim.

Zachęcamy do zapisów!

Posty pokrewne