Webinarium z cyklu „Spotkanie z ekspertem”

 Webinarium z cyklu „Spotkanie z ekspertem”

Już 26 maja br. odbędzie się pierwsze tegoroczne spotkanie w ramach „Spotkania z ekspertem”. Spotkanie będzie realizowane w ramach Programu „Odpowiedzialność i Troska” (Responsible&Care).

Zgodnie z tegorocznym planem działań Programu „Odpowiedzialność i Troska” chcielibyśmy zaprosić Państwa do kolejnego udziału w inicjatywie pod nazwą „Spotkanie z ekspertem”. Hasłem przewodnim spotkania będzie „Rozszerzona odpowiedzialność producenta w kontekście opakowań i odpadów opakowaniowych”.

Tym razem spotkanie odbędzie się formie szkolenia online – webinarium.

Szkolenie będzie prowadzone w odniesieniu do hasła przewodniego: Rozszerzona odpowiedzialność producenta w kontekście opakowań i odpadów opakowaniowych.
Ekspertem prowadzącym spotkanie będzie Pan Krzysztof Hornicki, Członek Zarządu INTERSEROH Polska Spółka z o.o.

Krzysztof Hornicki FOTO Krzysztof Hornicki – Ekspert w zakresie konsultingu środowiskowego. Na co dzień zajmuje się doradztwem w kwestiach stosowania skutecznych i zgodnych z aktualnymi wymaganiami prawnymi metod zarządzania w przedsiębiorstwie obszarem szeroko pojętej ochrony środowiska. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Ochrona Środowiska, autor licznych szkoleń dla przedsiębiorców oraz prowadzący od wielu lat audyty środowiskowe w małych, średnich i dużych firmach. Wykładowca na studiach podyplomowych „Bezpieczeństwo w użytkowaniu i zarządzaniu substancjami chemicznymi”, prowadzonych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Łódzkiego. Przewodniczący Rady Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań oraz fundator Fundacji Rozwiązań Ekologiczno – Edukacyjnych „Green”.

Spotkanie odbędzie się 26 maja br.

Do każdego ze zgłoszonych uczestników prześlemy dane umożliwiające wdzwonienie się audio/video w spotkanie i tym samym dołączenie do dyskusji/uczestnictwa w webinarium oraz niezbędne materiały, tj. prezentację.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Uczestnicy w trakcie webinarium będą mieli możliwość włączenia się do dyskusji oraz zadawania pytań.

Wstępny plan spotkania to:
10:00 – 12:00 – webinarium.
12:00 – 13:00 – pytania i dyskusja
13:00 – zakończenie

Zgłosić się można drogą mailową na adres redakcja@rc.com.pl lub telefonicznie pod numerem 669 692 561.
Na zgłoszenia od Państwa czekamy do 21 maja br.

Posty pokrewne