Amargo Spółka z o.o. Sp.K. kolejnym Partnerem Programu ChemHR

 Amargo Spółka z o.o. Sp.K. kolejnym Partnerem Programu ChemHR

Z przyjemnością informujemy, że spółka Amargo przystąpiła do Programu ChemHR, realizowanego przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego.

Amargo to polski producent bezciśnieniowych zbiorników z tworzyw sztucznych oraz dostawca rozwiązań dla przemysłu i obiektów użyteczności publicznej.

Hasło marki Amargo brzmi „tank think tank”, czyli think tank od zbiorników i instalacji. Określenie „think tank” oznacza dosłownie „zbiornik myśli”, a w szerszym znaczeniu – grupę ekspertów poszukujących praktycznych rozwiązań problemów i wyzwań branży przemysłowej.

Think tanki działają na całym świecie i są swoistymi inkubatorami pomysłów, które powstają, by rozwiązać określone kwestie. W naszej pracy często wykonujemy zadania, których inni się boją lub nie mają zaplecza kompetencji i technologii, by się ich podjąć. Jesteśmy przekonani, że właśnie po tym poznaje się prawdziwego eksperta. Tylko najlepsi potrafią przeanalizować najtrudniejsze zadania i szybko wypracować skuteczne rozwiązanie, które kompleksowo rozwiąże sytuację.

Więcej o Amargo.

ChemHR to autorski Program Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego. Umożliwia m.in. dostosowanie wiedzy i umiejętności przyszłych absolwentów do potrzeb rynku pracy i zdobycie przez nich doświadczenia zawodowego jeszcze w trakcie studiów. Wspiera przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu najlepszych kandydatów na pracowników z grona studentów uczelni partnerskich.

Posty pokrewne