CIECH Starter – rusza trzecia edycja letniego programu stażowego w Grupie CIECH

 CIECH Starter – rusza trzecia edycja letniego programu stażowego w Grupie CIECH

Grupa CIECH już po raz trzeci zaprasza na letni program stażowy CIECH Starter, w ramach którego przez trzy miesiące — lipiec, sierpień, wrzesień — jego uczestnicy i uczestniczki będą realizować indywidualne projekty pod okiem opiekunów merytorycznych. Stażyści wezmą również udział w specjalnym programie szkoleniowym, przygotowanym przez pracowników Grupy, z którego dowiedzą się jak stworzyć dobre CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz w jaki sposób skutecznie budować swoją markę osobistą. Na zakończenie programu wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia stażu, referencje podpisane przez opiekującego się nimi managera oraz informację zwrotną o efektach swojej pracy.

Studenci i studentki poszukiwani

Zaproszenie do udziału w CIECH Starter skierowane jest do studentów i studentek ostatnich lat studiów oraz absolwentów i absolwentek szkół wyższych. Grupa CIECH poszukuje kilkunastu osób, które rozpoczną płatny staż już 4 lipca br. i przez kolejne tygodnie będą zdobywać doświadczenie zawodowe oraz poszerzać swoją wiedzę pod okiem doświadczonych ekspertów i ekspertek m.in. w obszarach IT, zakupów, transformacji biznesowej oraz księgowości. Program stażowy Grupy CIECH daje młodym ludziom stojącym u progu kariery zawodowej, możliwość poznania nie tylko specyfiki pracy w dużej, dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji, lecz również wykorzystania zdobytej wiedzy i kompetencji w praktyce biznesowej.

Staż z możliwością przedłużenia współpracy 

Program stażowy CIECH Starter potrwa do 30 września br., jednak w przypadku zainteresowania, dzięki elastycznemu czasowi pracy, będzie mógł być wydłużony w sposób umożliwiający jego pogodzenie z zajęciami w trakcie roku akademickiego. Stażyści za udział w programie stażowym otrzymają wynagrodzenie. Nabór do CIECH Starter potrwa do 9 czerwca br. Szczegółowe informacje o programie stażowym CIECH Starter znajdują się na stronie Grupy CIECH.

Program ChemHR 

Polska Izba Przemysłu Chemicznego wspiera działania mające na celu wzmacnianie współpracy na linii nauka i biznes. Realizuje autorski Program ChemHR, który umożliwia m.in. dostosowanie wiedzy i umiejętności przyszłych absolwentów do potrzeb rynku pracy i zdobycie przez nich doświadczenia zawodowego jeszcze w trakcie studiów. Celem realizowanych, w ramach programu ChemHR spotkań jest umożliwienie uczelniom i firmom nawiązanie dialogu i wymiany informacji pod kątem potrzeb, wyzwań i możliwości w zakresie kształcenia i rozwoju dalszej współpracy.

Posty pokrewne