Firma AppsBow nowym Członkiem PIPC!

 Firma AppsBow nowym Członkiem PIPC!

Mamy przyjemność ogłosić, że do Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego dołączyła firma AppsBow.

Firma AppsBow działa na rynku od 2012 roku i specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań szkoleń VR dla rynku przemysłowego, z których najważniejszym jest system VReact – środowisko szkoleń w wirtualnej rzeczywistości (VR), bazujące na rozwiązaniach pozwalających na głęboką immersję w rzeczywistości 3D, także z możliwością wykorzystania hełmu wirtualnego i interaktywnych manipulatorów. Zespół AppsBow składa się z wysokiej klasy specjalistów, w tym doświadczonych programistów i grafików. Firma świadczy swoje usługi największym podmiotom z sektora przemysłowego w Polsce oraz za granicą.

vReact

VReact pozwala na szkolenie pracowników w zakresie obsługi instalacji. Do treningu wykorzystywany jest cyfrowy bliźniak (DT – digital twin), który z dokładnością 1:1 odzwierciedla w 3D rzeczywiste środowisko pracy.

VReact umożliwia szkolenie o skuteczności takiej samej lub lepszej, jak trening na rzeczywistych instalacjach przemysłowych czy maszynach, ale nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym, lokalizacyjnym, a nawet nie wymaga stałego zaangażowania kadry szkoleniowej, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Posty pokrewne