Firma AppsBow nowym Członkiem PIPC!

 Firma AppsBow nowym Członkiem PIPC!

Mamy przyjemność ogłosić, że do Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego dołączyła firma AppsBow.

Appsbow

Firma AppsBow działa na rynku od 2012 roku i specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań szkoleń VR dla rynku przemysłowego, z których najważniejszym jest system VReact – środowisko szkoleń w wirtualnej rzeczywistości (VR), bazujące na rozwiązaniach pozwalających na głęboką immersję w rzeczywistości 3D, także z możliwością wykorzystania hełmu wirtualnego i interaktywnych manipulatorów. Zespół AppsBow składa się z wysokiej klasy specjalistów, w tym doświadczonych programistów i grafików. Firma świadczy swoje usługi największym podmiotom z sektora przemysłowego w Polsce oraz za granicą.

vReact

VReact pozwala na szkolenie pracowników w zakresie obsługi instalacji. Do treningu wykorzystywany jest cyfrowy bliźniak (DT – digital twin), który z dokładnością 1:1 odzwierciedla w 3D rzeczywiste środowisko pracy.

VReact umożliwia szkolenie o skuteczności takiej samej lub lepszej, jak trening na rzeczywistych instalacjach przemysłowych czy maszynach, ale nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym, lokalizacyjnym, a nawet nie wymaga stałego zaangażowania kadry szkoleniowej, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Posty pokrewne