Infor Polska Sp. z o. o. nowym Członkiem PIPC!

 Infor Polska Sp. z o. o. nowym Członkiem PIPC!

Polska Izba Przemysłu Chemicznego wita serdecznie nową spółkę członkowską – Infor Polska Sp. z o. o.

Infor to globalny lider specjalizowanego branżowo oprogramowania biznesowego w chmurze. Dostarcza aplikacje biznesowe o kluczowym znaczeniu grupie 65.000 klientów w ponad 175 krajach. Rozwiązania Infor są zaprojektowane z myślą o maksymalizowaniu wartości i minimalizowaniu ryzyka, przy jednoczesnym zachowaniu korzyści operacyjnych. 17.000 pracowników Infor wykorzystuje swoje bogate doświadczenie i analizy bazujące na danych, aby tworzyć nowe rozwiązania i funkcjonalności, uczyć się i szybko odpowiadać na nowe wyzwania biznesowe i branżowe. Dzięki temu firma dostarcza klientom nowoczesne narzędzia umożliwiające cyfrową transformację biznesu i znaczne przyspieszanie innowacji.

Infor w Polsce to również otwarte w kwietniu 2016 roku Center of Excellence we Wrocławiu, które konsekwentnie rozszerza globalną obsługę kolejnych klientów, procesów i produktów, zwiększając skalę działania oraz zatrudnienie. Zespół CoE liczy obecnie 340 osób pracowników, w tym 70 pracowników odpowiedzialnych za rozwój produktów. W tym roku zespół CoE powiększy się o kolejnych 110 osób.

Ze względu na wysoki poziom innowacyjności, zaawansowanie technologiczne oraz liczne funkcjonalności dostosowane do potrzeb konkretnych branż, specjalizowane oprogramowanie Infor cieszy się dużą popularnością w poszczególnych sektorach gospodarki. Swoje rozwiązania firma tworzy m.in. z myślą o branży chemicznej – w skali globalnej korzysta z nich już ponad 1000 wiodących producentów środków chemicznych na całym świecie. Dzięki narzędziom oferowanym przez Infor, mogą oni wychodzić naprzeciw bieżącym wyzwaniom i zwiększać efektywność w takich obszarach, jak: zarządzanie złożonym łańcuchem dostaw, wydajność aktywów i operacji, badania i rozwój oraz poprawa szybkości wprowadzania produktów na rynek czy wydajności pracy.

Zapraszamy także do odwiedzenia wirtualnego stoiska spółki Infor, która jest Partnerem VIII Kongresu Polska Chemia.

Witamy na pokładzie PIPC i życzymy wielu wspólnych projektów!

Posty pokrewne