VII Kongres Polska Chemia

 VII Kongres Polska Chemia

Po raz pierwszy w siedmioletniej historii Kongres Polska Chemia organizowany przez Polską Izbą Przemysłu Chemicznego (PIPC) dostępny jest dla wszystkich, a uczestnictwo w wydarzeniu nie wiąże się z żadnymi opłatami. Największe w Europie Centralnej wydarzenie branży chemicznej odbędzie się już 16 września. Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji już dziś na stronie http://www.kongrespolskachemia.pl.

Atrakcyjny program wydarzenia

Tematyka VII Kongresu Polska Chemia skupiać się będzie wokół trzech obszarów tematycznych:
– gospodarka,
– środowisko,
– człowiek.

W trakcie debat i paneli będą poruszane zagadnienia, które są obecnie najważniejsze dla sektora chemicznego i całego przemysłu, uwzględniając oczywiście wpływ pandemii COVID-19. Przemysł chemiczny czeka wiele wyzwań, m.in. skutki kilkumiesięcznego zamrożenia gospodarki, intensyfikacja aktywności regulacyjnej UE i nowe trendy, które zaczynają odgrywać kluczową rolę w rozwoju Polskiej Chemii. Zagadnienia środowiskowe będą szczególnie istotne w ciągu najbliższych lat, co z pewnością przełoży się na całą gospodarkę. Poruszonych zostanie także wiele innych kwestii, takich jak: inwestycje, innowacje, kadry, transport i dystrybucja oraz technologie 4.0.

Multimedialne przedsięwzięcie, a nie webinarium

Tegoroczny Kongres Polska Chemia to ogromne multimedialne przedsięwzięcie, które nie ma nic wspólnego z tradycyjnym webinarium. Polska Izba Przemysłu Chemicznego postawiła na najnowsze technologie i siódmą edycję przygotowała w wyjątkowej formule tv. Uczestnicy będą mogli zobaczyć całodzienny program telewizyjny o charakterze publicystyczno-branżowym, a dzięki interaktywnym rozwiązaniom, każdy będzie mógł wyrazić swoje zdanie na temat najważniejszych aspektów związanych z przemysłem chemicznym.

Oprócz obejrzenia interesującego programu telewizyjnego, każdy będzie mógł także odwiedzić wirtualne stoiska partnerskie, pobrać aktualne informacje, a dodatkowo cały program będzie tłumaczony symultanicznie na język angielski. Warto dodać, że dla wszystkich uczestników dostępne będzie aktualne, elektroniczne wydanie Magazynu Polska Chemia i multimedialne informatory kongresowe.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w wydarzeniu już 16 września.

Bezpłatna rejestracja na stronie: http://www.kongrespolskachemia.pl

Posty pokrewne