VII Kongres Polska Chemia już dziś! Zapraszamy!

 VII Kongres Polska Chemia już dziś! Zapraszamy!

Kongres Polska Chemia rozpoczyna się dzisiaj o 10.00. Największe w Europie Centralnej wydarzenie branży chemicznej odbędzie się już po raz siódmy, ale po raz pierwszy w formie programu telewizyjnego online. W tym roku każdy może wziąć w nim udział i to całkowicie za darmo. Kongres dostępny jest na stronie: www.kongrespolskachemia.pl.

Każdy może wziąć udział w kongresie

Kongres Polska Chemia od sześciu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem ludzi świata biznesu, polityki, organizacji branżowych, nauki – i przede wszystkim – ważnych graczy polskiego sektora chemicznego. Każde spotkanie w ramach Kongresu Polska Chemia to czas ważnych dyskusji o sytuacji, wyzwaniach i przyszłości całej branży. W związku z pandemią COVID-19, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkich uczestników, organizatorzy zrezygnowali w tym roku ze stacjonarnej formuły wydarzenia. Dzięki tej zmianie, w tym roku każdy może wziąć udział w kongresie.

Profesjonalne studio i rozszerzona rzeczywistość

Polska Izba Przemysłu Chemicznego postawiła na najnowsze technologie i siódmą edycję przygotowała w wyjątkowej formule telewizyjnej, z wykorzystaniem m.in. możliwości jakie daje rzeczywistość rozszerzona. Uczestnicy będą mogli zobaczyć całodzienny program telewizyjny o charakterze publicystyczno-branżowym, a dzięki interaktywnym rozwiązaniom, każdy będzie mógł wyrazić swoje zdanie na temat najważniejszych aspektów związanych z przemysłem chemicznym. Warto podkreślić, że dostęp do całego wydarzenia nie wiąże się z żadnymi opłatami dla uczestników.

Do zobaczenia już za kilka godzin. Startujemy punkt 10.00!

Posty pokrewne