Ayming: bezpłatne konsultacje w zakresie pakietu osłonowego dla przedsiębiorstw, porad dla pracodawców, ulg podatkowych i obniżenia kosztów

W obecnej sytuacji pandemii COVID-19, Ayming Polska przygotowała nowe rozwiązania mające na celu wsparcie przedsiębiorstw w minimalizacji ich ryzyka biznesowego.

  • Wsparcie pro bono – bezpłatne konsultacje w zakresie pakietu osłonowego dla przedsiębiorstw, porad dla pracodawców, ulg podatkowych i obniżenia kosztów. Każda firma może napisać do Ayming i w ciągu 24 godzin uzyska od ekspertów darmową poradę prawno-biznesową. Aby skorzystać ze wsparcia należy wypełnić formularz i opisać swój problem.

Formularz kontaktowy

  • Newsletter Ayming „Alert COVID-19 dla przedsiębiorców” – aktualne informacje oraz komentarze dotyczące rządowego pakietu osłonowego dla firm oraz bieżącej sytuacji biznesowej.

Eksperci Ayming w oparciu o wiedzę i doświadczenie będą objaśniać, jakie rozwiązania może wdrożyć każda firma, aby minimalizować ryzyko biznesowe. Aby być na bieżąco można również śledzić regularne komentarze na stronie internetowej Ayming i na profilu na LinkedInie dotyczące opracowywanych przez rząd pakietów pomocowych dla biznesu.

Link do zapisu do newslettera

  • Usługi w trybie online – modyfikacja usług Ayming w celu ograniczenia zaangażowania po stronie Klienta oraz z wyłączeniem bezpośredniego kontaktu.

W sytuacji bieżących ograniczeń Ayming nadal wspiera przedsiębiorstwa w podejmowaniu nowych działań, które poprawiają płynność finansową i zabezpieczają wynik finansowy. Wszystkie kontakty z Klientami prowadzone są online. Ayming dokłada wszelkich starań, aby minimalizować zaangażowanie w realizację projektów po stronie Klientów i umożliwić im skupienie się na zarządzaniu sytuacją kryzysową. Wizje lokalne i audyty techniczne zastąpione zostaną pogłębionymi wywiadami online z ekspertami. Dzięki takiemu podejściu Ayming będzie w stanie uzyskać część oszczędności dla Klientów w krótszym terminie.

Posty pokrewne