VII Kongres Polska Chemia w nowej formule TV online!

 VII Kongres Polska Chemia w nowej formule TV online!

Nowa rzeczywistość – nowe wyzwania! Polska Izba Przemysłu Chemicznego serdecznie zaprasza do udziału w Kongresie Polska Chemia 2020, który w tym roku wyjątkowo odbędzie się w nowej formule online już 16 września. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a rejestracja odbywa się poprzez formularz dostępny na stronie www.kongrespolskachemia.pl.

Kongres Polska Chemia to najważniejsze wydarzenie w przemyśle chemicznym w Polsce i jedno z największych spotkań przemysłowych w tej części Europy. Od sześciu lat rokrocznie Kongres Polska Chemia cieszył się ogromnym zainteresowaniem ludzi świata biznesu, polityki, organizacji branżowych, nauki – i przede wszystkim – ważnych graczy polskiego sektora chemicznego. Każde spotkanie w ramach Kongresu Polska Chemia to czas ważnych dyskusji o sytuacji, wyzwaniach i przyszłości całej branży. Pandemia spowodowana COVID-19 wyeliminowała możliwość realizacji tak dużego wydarzenia w formule stacjonarnego spotkania, stąd decyzja Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, organizatora Kongresu, o przeniesieniu VII edycji do świata wirtualnego. PIPC, która zbudowała silną markę, jaką jest Kongres Polska Chemia, nie mogła pozwolić sobie na zaproponowanie klasycznej formy webinarium, dlatego w tym roku czeka nas formuła ekskluzywnego całodziennego programu telewizyjnego „na żywo” o charakterze publicystyczno-branżowym, który będzie dostępny dla każdego zainteresowanego widza zupełnie bezpłatnie!

W tym roku ze względu na pandemię VII Kongres Polska Chemia przybiera nową formułę – programu telewizyjnego transmitowanego „na żywo”! Co roku Kongres zaskakuje uczestników jakimś nowym elementem, dlatego tym razem, mając na uwadze wyjątkową sytuację, zaskakujemy taką formułą. Kongres Polska Chemia w formie programu telewizyjnego „na żywo” to coś, czego jeszcze nie było! – mówi dr inż. Tomasz Zieliński, Prezes Zarządu PIPC.

Zmieni się formuła, ale jakość pozostanie na najwyższym poziomie. – W programie Kongresu przewidujemy wywiady, debaty i rozmowy z udziałem szefów najważniejszych podmiotów działających w branży, przedstawicieli administracji, licznych ekspertów. Wszystko w formie bardzo dynamicznych dyskusji, przeplatanych najświeższymi informacjami branżowymi z dużą liczbą ciekawych elementów graficznych i z wykorzystaniem możliwości, jakie daje nam rozszerzona rzeczywistość. Ponadto docieramy do nowych odbiorców. Kongres w formie stacjonarnej miał limitowaną liczbę miejsc, a tym razem otwieramy się i jesteśmy dostępni dosłownie dla wszystkich zainteresowanych, także tych spoza branży chemicznej oraz międzynarodową widownię. – podkreśla Prezes Tomasz Zieliński.

Tegoroczny Kongres Polska Chemia to ogromne multimedialne przedsięwzięcie, gdzie będzie można także odwiedzać wirtualne stoiska partnerskie, pobierać informacje bieżące, a transmisja będzie tłumaczona symultanicznie na język angielski – daje to nieograniczone możliwości dotarcia do obecnych i przyszłych kontrahentów na całym świecie. – dodaje Prezes Zarządu PIPC.
Całość wydarzenia będzie transmitowana m.in. poprzez odświeżoną i specjalnie dostosowaną do tegorocznej formy wydarzenia stronę internetową Kongresu. Tu także znajdziemy nową formułę stoisk partnerskich, tzw. wirtualne stoiska. Podobnie na uczestników Kongresu czekać będzie elektroniczne wydanie Magazynu Polska Chemia, a także wirtualna agenda i multimedialne informatory kongresowe.
Więcej informacji już niebawem na www.kongrespolskachemia.pl

Posty pokrewne